CHP HEYETİ AKYURT’TA HALKLA BİR ARAYA GELDİ

CHP 24 Eylül 2020 14:03
Videoyu Aç CHP HEYETİ AKYURT’TA HALKLA BİR ARAYA GELDİ
A
a

CHP HEYETİ AKYURT’TA HALKLA BİR ARAYA GELDİ

CHP Ankara İl Yönetim Kurulu, Akyurt ilçesinde gerçekleştirdiği toplantının ardından, ilçe esnafı ve halkıyla bir araya gelerek, onların sorunlarını dinledi. 
 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Yönetim Kurulu, Akyurt Geçici Kurulu ile ortak toplantı yaptı. Toplantıya CHP Ankara İl Başkanı Ali Hikmet Akıllı, Parti Meclisi Üyesi ve Ankara Milletvekili Murat Emir, Parti Meclisi Üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Erbay, Ankara Milletvekili Levent Gök katıldı ve il yöneticileri katıldı. Toplantıda Akyurt ilçesinde yürütülen örgütlenme çalışmalarına ilişkin önemli adımlar atıldı. Toplantının ardından esnaf ziyareti gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında esnafın sorunları tek tek dinlenerek not alındı. 
KÖY ZİYARETİNDE PARTİYE KATILIM TÖRENİ YAPILDI
 CHP heyeti ilçede gerçekleştirilen esnaf ziyaretinin ardından Akyurt’a bağlı Yağcıoğlu Köyü’nü ziyaret etti. Ziyarette İl Başkanı, Ali Hikmet Akıllı, Parti Meclis Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Erbay, il yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Ayaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Tolga Turgut yer aldı. Halkın yoğun ilgi ile karşıladığı CHP heyeti köydeki çocuklara oyuncak hediye etti. Vatandaşlarla yapılan sohbetlerde, köydeki sorunlar hakkında bilgi alındı. Ayrıca düzenlenen partiye katılım töreniyle, kadınlara parti rozeti takıldı.
“YURTTAŞLARIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAMAK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”
 Ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamasında halkın güvenini boşa çıkarmamak için canla başla çalıştıklarına vurgu yapan Başkan Akıllı, “Akyurt ilçemizde yaptığımız toplantıyla, ilçede yürüteceğimiz örgütlenme çalışmalarına ilişkin önemli adımlar attık. İlerleyen günlerde çok güzel çalışmalarla Akyurtlu vatandaşlarımızın yanında yer alacağız. Toplantımızın ardından da İlçemizi ziyaret ederek, esnafımızla bir araya geldik. Sağ olsunlar bizi çok sıcak karşıladılar. CHP olarak yurttaşlarımızın bize gösterdiği bu sıcak tavırdan çok memnunuz. Kendileriyle yaşadıkları sorunlar üzerine konuştuk. Pandemi sürecinde ihtiyaçları olan desteği kendilerine sağlayacağız. Yine Yağcıoğlu Köyü’ne yaptığımız ziyarette de aynı şekilde bu sıcaklığı hissettik. Köyümüzde yaşayan halkımızın da sorunlarına kulak vererek çözüm yolunda adımlar atacağımızı kendilerine ilettik. Çocuklarımız neşelerine ortak olmak için yanımızda getirdiğimiz küçük hediyeleri de takdim ettik. Ayrıca partimize katılan Yağcıoğlulu kadınlarımıza de bize verdikleri destek için teşekkür ederim. İktidar yolunda yurttaşlarımızın bize duyduğu güven çok önemli. Bu güveni boşa çıkarmamak için canla başla çalışıyoruz. Onların desteğiyle ülkemizi hak ettiği düzeye çıkaracağız” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR