CHP Gümüşhane İl Başkanı Ağaç: “Kimse Kimseyi Kandırmaya Çalışmasın”

CHP 20 Mayıs 2021 13:41
Videoyu Aç CHP Gümüşhane İl Başkanı Ağaç: “Kimse Kimseyi Kandırmaya Çalışmasın”
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Karşıyaka Mahallesinde transit yola neredeyse 90 derece rampa ile bağlanan yola tepki gösterdi. CHP Gümüşhane İl Başkanı Ağaç açıklamasında: “ Karşıyaka Mahallesinde Transit yola neredeyse 90 derece üstelik rampa ile bağlanan bir tuhaf yol çalışması var. Belediye Başkanı "İmarlı Yolumuzu Açıyoruz" diye savunma yapmış. 
1. Gümüşhane'de açılmayı bekleyen tek imarlı yol orası mı? 
2. O açıyorum dediğin yolun gideceği, devamı olacak bir yeri yok, orada senin de hissedar olduğun bir yerde inşaat projesi var, onun için olmasın?
3. Orta köprünün dere tarafından neredeyse hastanenin önüne kadar da imar planında yol var, oralara niye el atmıyorsun? 
4. Harşit sokağın dere tarafında da imarda yol var, orayı açacağına dereye iyice yanaşarak boşluğu tamamen dolduran yapılara niye ruhsat verdin?
5. Tarımın arka tarafından müze evlere ve oradaki bloklara giden yol üzerinde bir eski bina o yolu yıllardır tıkıyor, tek bir yapının "Kamu Yararına Zorunlu kamulaştırmayla" çözülebilecek soruna yıllardır niye el atmıyorsun? 
6. Mahalle ve mahalle arası yollar köy yollarından beter, iki dönemdir oralara bi el atmak, az da olsa düzeltmek aklına bile gelmiyor mu?
Karşıyaka Mahallesine giden ve Arzu Yapı Kooperatif evlerinin karşısına binayı kaldırıma oturtacak şekilde ruhsat vererek; şehrin ana arterini kalıcı olarak daraltır ve tıkarken; insanların şikayetleri ve ikazlarını duymazdan gelenlerin; birden bire ortaya çıkan bu "yol hassasiyetini" anlamakta zorlanıyoruz. Kimse kimseyi kandırmaya çalışmasın; rant hesabı olmayan hiç bir yere ve konuya el atmadığınızı; bu şehirde vicdan sahibi herkes görüyor ve biliyor” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR