Mersin

CHP Genel Merkezi son dakika ters köşe yaptı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde farklı isimler Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için dillendirilirken; CHP Genel Merkezi’nin son dakika ters köşe yaptığı iddia ediliyor. Kemal Kılıçdaroğlu’nun masasında ki isim Atıcı mı?

CHP Genel Merkezi son dakika ters köşe yaptı

25 Aralık 2018 09:32
-A

+A


 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi, İstanbul dahil pek çok yerde adayını açıkladı. Ancak en çok merak edilen adaylardan biri Mersin Büyükşehir Belediye başkan adayının kim olacağı. Mersin için farklı isimler dillendiriliyor. Hatta kendisini aday olarak ilan edenler bile var. Aday adayları arasından bu konuda sessizliğini koruyan isimlerden biri de geçen dönem Mersin Milletvekilliği yapan Prof. Dr. Aytuğ Atıcı.
Atıcı, 24 Haziran seçimlerinde Büyükşehir Belediye başkanlığı için aday adayı olacağını belirterek, yeniden milletvekilliğine aday olmamıştı.
CHP Genel Merkezi son dakika ters köşe yaptı. ‘CHP Mersin Büyükşehir Belediye adayı Aytuğ Atıcı’ olarak Mersin kulislerine düştü. Kemal Kılıçdaroğlu’nun masasında ki isim Atıcı mı? Şimdi bu konuşuluyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Orhan Coşkun 25 Aralık 2018 21:34

Temayül yoklamasında kim birinci gelmışse belediye başkanlığı ona verilmeli miadını tamamlamış veya chp seçmenini sevmediği birine verilmesi büyük hüsranla sonuçlanır.Aytuğ beyin seçmenle arası fena değil.Temayul yoklamasında ilk sıralardaysa düşünülebilir.

Cevapla
Zafer hoca 25 Aralık 2018 10:16

Daha önce Macit beyin Arap aday olarak seçimlere girip, kaybetmesi, yeni bir Arap adayın tutmayacağının göstergesidir. Her kesimden oy alacak İSTEMİHAN TALAY dışında hiçbir adayla Mersini alma şansımız yoktur. Saygılarımla

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku