CHP GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, ÇUKUROVA’DA KADIN KOOPERATİFLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

CHP 30 Kasım 2020 13:14
Videoyu Aç CHP GENEL BAŞKAN DANIŞMANI KÖSE, ÇUKUROVA’DA KADIN KOOPERATİFLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, Adana’nın Çukurova ilçesinde kadın kooperatiflerini ziyaret etti.
 Çukurova’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen toplu açılış töreninin ardından, ilçede bir süre daha kalarak farkı sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen CHP Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, Atatürk Kadın Yaşam Köyü ve Çukurova Gülenyüzler Kadın Kooperatifini ziyaret etti. Pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen ziyaretleri sosyal medya hesabından paylaşan Köse, yazılı bir açıklama da yaptı.
“GELECEĞE DAİR PLANLARINI DİNLEDİK”
 Yapılan ziyaretler hakkında bilgi veren Genel Başkan Danışmanı Fatma Köse, “Kadınlar olarak birbirimize destek olmamız gereken bu zamanlarda, kadın kooperatiflerimiz çok büyük işler başarıyor.  Biz de Cumhuriyet Halk Partisi olarak kooperatifin önemini çok iyi biliyor ve çalışmalarında destek vermek için her şeyi yapıyoruz. Bu kapsamda Çukurova Belediyemizin destekleriyle güçlenerek, üretim kooperatifi olma yolunda ilerleyen Atatürk Kadın Yaşam Köyü ve Çukurova Gülenyüzler Kadın Kooperatifi yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldik. Kooperatif yöneticilerimizden çalışmalarını ve geleceğe dair planlarını dinledik. Geleceğe dair umutları olan kadınlarımızın güzel çalışmalarını görmek, onlara vakıf olmak bizi çok mutlu etti” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR