CHP’DEN ÖĞRENCİLER İÇİN ANLAMLI KERMES

Gündem 4 Ekim 2021 16:48
Videoyu Aç CHP’DEN ÖĞRENCİLER İÇİN ANLAMLI KERMES
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanlığı tarafından geliri öğrencilerin ihtiyaçlarında kullanılmak üzere örnek olacak bir kermes düzenlendi.
Cumhuriyet Halk Partili kadınların el emeği göz nuru ürünleri açılan kermeste satışa sunuldu ve elde edilen gelirle 37 öğrencinin okul ihtiyaçları karşılandı. 
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Isparta İl Başkanı H. Yalım Halıcı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit eden ve bu doğrultuda kermesi düzenleyen CHP Kadın Kolları ve Merkez İlçe Başkanlığına teşekkür ederek, “Yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte öğrencilerimizin ihtiyaçları da arttı. Bu doğrultuda CHP Kadın Kolları ve Merkez İlçe Başkanlığımız bir çalışma yaparak önce ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit etti. Sonra kermes hazırlıkları yapıldı. CHP’li kadınlarımızın yapmış olduğu el emeği göz nuru ürünler burada satışa sunuldu. 37 öğrencimizin kırtasiye ve okul ihtiyaçları karşılandı. Kermesimize duyarlılık göstererek destek veren teşkilatlarımıza, Isparta’mızın duyarlı halkına teşekkür ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR