CHP

CHP’den birlik mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer, Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan ve Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç açılışta bir araya geldi. Mersin’de oynanmak istenen oyunlara izin vermeyeceklerini ifade eden Seçer, tüm adaylara sahip çıkacaklarını vurguladı.

CHP’den birlik mesajı

3 Mart 2019 22:26
-A

+A

 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, Alsancak Mahallesi’nde seçim ofisi açtı. Coşkulu bir kalabalığın buluştuğu açılışa Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer ile Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan ve CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel de katılarak Süleyman Dalkılıç’a destek verdi. CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Seçer ile CHP Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, Alsancak Mahallesi sakinlerini selamlayarak, Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç’a başarı diledi.
Seçer, Mersin’de Cumhuriyet Halk Partisi üzerinde oyunlar oynanmak istediğine işaret ederek, “Tüm adaylarımıza sahip çıkacağız. Büyükşehir’de de Akdeniz’de de Toroslar’da da Cumhuriyet Halk Partisi kazanacak” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku