CHP

CHP'DE YÖNETİM HİÇ TOPLANMADI

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl ve İlçe örgütleri seçimlerin ardından hiçbir araya gelmediği öğrenildi. Çokça “ortak akıl” vurgusu yapan İl Başkanına, yönetim kurulunun görüşünü dahi almadan basına açıklama yaptığı iddiası ile tepki yağdı.

CHP'DE YÖNETİM HİÇ TOPLANMADI

7 Temmuz 2018 17:10
-A

+A

 
 
 
Mersin’de CHP’nin ‘neden başarısız olduğu’ tartışılırken, başarısızlığın ardındaki en büyük faktörlerden biri olan yönetim sessizliğini koruyor.
Cumhuriyet Halk Partisi il delegelerinin Adil Aktay’a tepkilerini dile getirdiği “Fikrimiz sorulmadı” başlıklı haber ses getirdi. Mersin delegesinin hepsinin olağanüstü genel kurula karşı olduğu gibi bir ima yaratılan açıklamaya çok sayıda tepki geldi.
 
YÖNETİMİN GÖRÜŞÜ ALINMADAN AÇIKLAMA YAPILDI
Haberin ardından çok sayıda partili, bize ulaşarak görüşlerini dile getirdi. Bu arada Mersin’de il ve ilçe yönetimlerinin 24 Haziran seçimlerinden sonra hiç toplantı yapmadığı öğrenildi.
Çokça “ortak akıl” vurgusu yapan İl Başkanının, yönetim kurulunun görüşünü dahi almadan basına açıklama yaptığı iddia edildi.
CHP’li bir yönetici, İl Başkanının olağanüstü genel kurul ile ilgili basın ve kamuoyu ile paylaşmasına; “24 Hazirandan beri yönetim kurulu toplantısı dahi yapmadan, böyle bir kararı yönetimi ile dahi paylaşmadan basının karşısına çıktı” sözleriyle tepki gösterdi.
Bir okuyucu da haberimize; “Başarısız olan genel merkeze yakınlık gösteriyor. çünkü genel merkez başarısızlık üssü olmuş...” yorumunu yaptı.


http://www.mersinsiyaset.com.tr/fikrimiz-sorulmadi-72743.html
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 588 Oy (%29)

  • HAYIR : 693 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 742 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku