CHP

CHP Akdeniz’de sandık görevlileri buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, sandık görevlileri ile buluştu, “Sandıklara sahip çıkalım” çağrısı yaptı. Yelkovan, partililerle 1 Nisan akşamı aynı yerde buluşma sözü verdi.

CHP Akdeniz’de sandık görevlileri buluştu

11 Mart 2019 18:06
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Akdeniz Belediye Başkan Adayı Sabit Yelkovan, Hasret Düğün Salonu’nda sandık görevlileri ile buluştu. CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Serdal Kuyucuoğlu, CHP Akdeniz İlçe Başkanı Mustafa Sekendur ile meclis üyeleri adaylarının da katıldığı toplantıda büyük bir coşku yaşandı. Salona “Akdeniz’e başkan Sabit Yelkovan” sloganları ile giren Yelkovan, sandık görevlilerinin taşıdığı sorumluluğun önemine işaret etti.

 

SANDIKLARI ASLA TERK ETMEYİN

Sandıklara sahip çıkılması gerektiğine dikkat çeken Yelkovan, “Sandıklarda son 1-1,5 saat çok önemli. Su içmeye dahi gitmeyin. Sandıkları asla terk etmeyin. Sizlerin sayesinde 1 Nisan’da hep birlikte daha coşkulu buluşacağız. 1 Nisan akşamı yine aynı yerde buluşup, zaferimizi kutlayacağız” ifadelerini kullandı.

 

OYLARIMIZA SAHİP ÇIKACAĞIZ

CHP Akdeniz İlçe Başkanı Mustafa Sekendur, yerel seçimlerde 4 zarf açacak olan sandık görevlilerine büyük görev düştüğünü belirterek, “Uzun bir zaman alacak. Ancak sabırlı ve dikkatli olmanız lazım. İşinizi dört dörtlük yapın. Biz sistemi kurduk. Avukatlarımız var, parti teşkilatlarımız hazır, lojistik desteği kurduk. Sandıkta yılgınlık yok. Akdeniz’de bir kader seçimi yapacağız. Sandığın sonuna kadar bekleyeceğiz. Oylarımıza sahip çıkacağız” dedi.

Sekendur, Sabit Yelkovan ile Akdeniz’de büyük bir uyum içerisinde çalıştıklarını belirterek, kazanacaklarına inandıklarını vurguladı.

 

TÜRKİYE’NİN BİR BEKA SORUNU YOK

Serdal Kuyucuoğlu ise, Sabit Yelkovan’ın Akdeniz ilçesinde halkın içinden çıkan bir aday olduğuna dikkat çekerek, “Hem Mersin’e hem Akdeniz’e kapısı açık bir başkan olarak hizmet edeceğine inanıyorum. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz. Esnafın gönlünde yer etmiş bir kişi” diye konuştu. Kuyucuoğlu, 31 Mart seçimlerinin diğer seçimlerden farklı bir öneme sahip olduğuna işaret ederek, “Türkiye’nin bir beka sorunu yok. 100 yıllık cumhuriyete sahip. Kimsenin cumhuriyeti yıkmaya gücü yetmez” ifadelerini kullandı. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku