CHP Adıyaman ilde bu bayram bayramlaşma yapılmayacak

Gündem 29 Temmuz 2020 13:43
Videoyu Aç CHP Adıyaman ilde bu bayram bayramlaşma yapılmayacak
A
a

CHP Adıyaman ilde bu bayram bayramlaşma yapılmayacak

BAŞKAN BİNZET: GÖNÜLDEN BAYRAMLAŞIYORUZ!

CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, korona virüs tedbirleri kapsamında partide bu Kurban Bayramında parti binasında toplu bayramlaşma olmayacağını belirterek, "Bu bayram belki tokalaşmayacağız. Ama hem yurttaşlarımızla hem de Cumhuriyet Halk Partililerle gönülden gönüle bayramlaşacağı" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet, Kurban Bayramı öncesi bir mesaj yayınladı. Mesajında korono virüs tedbirleri dolayısıyla her yıl yapılan ve geleneksel hale gelen bayramlaşma programının olmayacağını ifade eden Başkan Binzet, "Her şeyin başı sağlık. Bu bayram biz de yurttaşlarımızın ve partililerimizin sağlığını düşünerek toplu bayramlaşma programımızı gerçekleştiremeyeceğiz. Daha uzun bayramlarda buluşmak umuduyla bu bayram bir birimize biraz mesafe koyacağız! Ama gönüllerimiz bir. Uzak da olsak gönülden gönüle bir birimizin bayramını kutlayacak, büyülerin ellerinden belki öpmeyeceğiz ama onları da her daim saygı ile hatırladığımızı bir şekilde yine göstereceğiz. Çocuklarımızın gözlerinden öpmeyeceğiz ama onlara mutlu, sağlıklı, sevgi dolu bir dünya sunmak için mücadelemizin sürdüğünü her daim anlatacağız.
Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyor, özgür, demokratik, laik, hukukun üstünlüğünün sağlandığı, adaletin herkes için olduğu bir Türkiye'de umuduyla, sağlıklı ve huzurlu bayramlar diliyoruz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR