CHP ADIYAMAN İL ÖRGÜTÜ, İZMİR İÇİN KOLLARI SIVADI

CHP 12 Kasım 2020 15:22
Videoyu Aç CHP ADIYAMAN İL ÖRGÜTÜ, İZMİR İÇİN KOLLARI SIVADI
A
a
İzmir’de meyanda gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından çalışmalara başlayan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Örgütü, toplandığı yardımları İzmir’e gönderecek.
Türkiye, İzmir’de yaşanan 6,6 büyüklüğündeki depremle sarsıldı. Yüzlerce vatandaşın hayatını kaybettiği depremde binlerce kişi de evsiz kaldı. Ülkenin pek çok yerinden depremzedelere yardım gönderildi. Bu kapsamda CHP Adıyaman İl Örgütü de bir çalışma yaparak, Adıyaman genelinde İzmir için yardım topladı. İçerisinde gıda malzemeleri, kıyafet, battaniye ve yorgan gibi gereçlerin bulunduğu koliler paketlenerek, İzmir’e gönderilmek için hazırlandı. Konuyla ilgili açıklama CHP Adıyaman İl Başkanı Mehmet Sırrı Burak Binzet’ten geldi.
“DEPREMLE MÜCADELE ÇALIŞMALARI TÜM TÜRKİYE’DE BAŞLAMALI”
 İzmir’de meydana gelen depremin herkesi üzdüğünü belirterek, depremle ilgili çalışmaların başlaması gerektiğine dikkat çeken Başkan Binzet, “Deprem gerçek yüzünü bir kere daha gösterdi. İzmir’deki bu acı tablo hepimizin yüreğini yaktı. CHP Adıyaman İl Örgütü olarak elimizden geleni yapmak adına bir yardım kampanyası başlattık. Yardımların toplanması noktasında emek veren Gençlik Kolu İl Başkanım Şehmus Ocak’a ve yardımda bulunan bütün Adıyamanlı yurttaşlarımıza çok teşekkür eder, deprem gerçeğinin farkına varılmasını ve tüm Türkiye genelinde depremle mücadele çalışmalarının rant ve yandaş gözetilmeksizin, halkın güvenliği ve sağlığı için başlamasını temenni ederim” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR