CHP' li Sağlar, "GAZETECİLER MİLLETİN GERÇEK SESİDİR"

Mersin 21 Ekim 2020 13:51
Videoyu Aç CHP' li Sağlar, "GAZETECİLER MİLLETİN GERÇEK SESİDİR"
A
a

CHP' li Sağlar, "GAZETECİLER MİLLETİN GERÇEK SESİDİR"

Devlet ve Kültür eski Bakanı, CHP 26. Dönem Mersin Milletvekili Fikri Sağlar, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Gazetecilerin, milletin gerçek sesi olduğunu belirten Sağlar, görevlerini en iyi şekilde yapma arzusuyla dolu olan gazetecilerin toplumu aydınlatma hevesiyle zorluklardan kaçınmadıklarını kaydetti.

Sağlar, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Sorunların yerinde ve hızlı bir şekilde çözümünü sağlamak amacıyla fedakarca çalışan gazeteciler, gelişmeleri halkla paylaşma yolunda emek harcayarak, yönetenler ile yönetilenler arasında köprü görevi görerek, bir şehrin ve toplumun kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif olarak görev alıp emek harcıyor. Dünyanın her köşesinde olduğu gibi ülkemizde ve ilimizde kamuoyunu aydınlatmak amacıyla ter döken basın çalışanları, hepimizin gözü, kulağı ve sesi olma görevini en zor koşullar altında bile başarıyla yerine getirmektedirler. Bu vesileyle, yoğun mesai ve fedakarlıklarla mesleğini en iyi şekilde yerine getiren ülkemizdeki bütün basın mensuplarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutlar, meslek hayatlarında kendilerine başarılar dilerim."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR