CAVİDAN DEMİRAĞ, İMAMOĞLU’NA DESTEK İÇİN İSTANBUL’DA

CHP 22 Haziran 2019 12:06
Videoyu Aç CAVİDAN DEMİRAĞ, İMAMOĞLU’NA DESTEK İÇİN İSTANBUL’DA
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nu desteklemek için İstanbul’da yoğun bir seçim çalışması sürdürdü.

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, 23 Haziran’da yapılacak seçimleri için gönüllü olarak İstanbul’da yaptıkları çalışmaların meyvesini Pazar ( Bugün) akşamı alacaklarını söyledi.
 
Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, “Bir hak Akp iktidarı eliyle gasp edildi. Hakkın hak sahibine verecek milletin iradesinin üzerinde hiçbir güç olmadığını bugün hep beraber göreceğiz. İstanbul’da hak yerini bulacak. Seçilmiş başkanımız Ekrem İmamoğlu bir kez daha kazanacak. Önce İstanbul sonra tüm ülkemde her şey çok güzel olacak” dedi.
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, yaptığı açıklamada: "Millet İttifakı adayımız İstanbul’un seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu desteklemek, bu önemli seçimde yanında yer almak için uzun bir süredir İstanbul’da çalışmalarımı sürdürüyorum. Gerek sahada gerekse bire bir çalışmalarımda  yarına kadar çalışmalarımı sürdüreceğim. Her şey çok güzel olacak" dedi.
 
CHP’li Demirağ, “İstanbul’da yaşayan Mersinli, Adanalı Hataylı hemşerilerimize ve bu bölgede yaşayan insanlarımıza çağrıda bulunuyorum: El ele kol kola verip hep beraber büyük çaba içerisinde olalım. İstanbul artık sevginin, barışın, dostluğun kenti olacak. Yani, tüm Türkiye’mizin  olacak. İstanbul artık halka yardım eden belediye olacak. İstanbul cemaatlere, vakıflara, bilmediğimiz yerlere büyük paraların kaydırıldığı, halka aktarılması gereken kaynakların başka mecralara sürüklendiği bir kent olmaktan çıkarılacaktır. Dolayısıyla halkın refahtaki payı yükselecektir.
Ben de Cavidan Demirağ olarak, bir Mersinli olarak kendimi görevli görüyorum ve buradaki insanlarımıza İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle ortaya çıkacak refahtan güzellikler doğması için büyün dostlarımızla birlikte İstanbul için çaba gösteriyoruz.”
 
 
 
CHP’li Cavidan Demirağ, İstanbul’da yaşayan Mersinli hemşehrileri ile çeşitli etkinlikler ve platformlarda bir araya geldiklerini, Mersinli hemşehrilerinin Ekrem İmamoğlu’nun bir kaz daha başkanlığı kazanacağını söylediklerini anlattı.
“Mersinli hemşehrim, İstanbul’da seçilmiş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na hakkını teslim etmek için büyük destek verdi, katkı sundu. İmamoğlu bu kez daha büyük fark atacak” diyen Cavidan Demirağ şöyle devam etti:
 
“Kadınlar için çocukları için, gençleri için ve 31 Mart’ta gösterdikleri kendi iradelerine sahip çıkmaları için yine 16 milyonun adayı seçilmiş başkan Ekrem İmamoğlu’nu bir kez daha seçecekler ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı yapacaklar. Biz Mersinliler olarak Ekrem İmamoğlu’nun her zaman yanında olacağız.”
1000
icon
Sabahat Hülya Ölçer 22 Haziran 2019 23:01

Her Şey Çok Güzel Olacak

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR