Gündem

Can’dan Kurban Bayramı Mesajı

Beyler Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Mersin Taksim Cafe İşletmecisi Özcan Can, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Can’dan Kurban Bayramı Mesajı

10 Ağustos 2019 17:55
-A

+A

Can’ın yayınladığı mesaj şu şekilde:
 
“Dinimizin ve inanç dünyamızın kutsal değeri olan mübarek Kurban Bayramı’na girmiş olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bununla birlikte, son zamanlarda ülkemizde yaşanan 15 Temmuz hain darbe kalkışması ve terör olayları nedeniyle şehit olan güvenlik güçleri ve sivil vatandaşlarımızın bu bayramda aramızda olamayışlarının hüznünü yaşamaktayız. Ülkemizin ve milletimizin huzuru ve güvenliği uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim.
 
Cenab-ı Allah’a şükürlerimizi ifade eden kurban ibadeti aynı zamanda birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren bir fırsat kapısıdır. İçinde bulunduğumuz ve dayanışmaya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Kurban Bayramı’nın getirdiği manevi iklimin, hepimizin gönüllerinde birlik, beraberlik ve kardeşliği kalıcı kılmasını temenni ederim. Bu bağlamda kırgınlıkların, küskünlüklerin sona erdiği; büyüklerin, akrabaların, hastaların ziyaret edildiği, yoksul ve muhtaçların yaralarının sarıldığı bir bayram geçirmenizi diler; İslam aleminin ve tüm halkımızın Kurban Bayramı’nı kutlarım.”
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku