CHP

BÜYÜKŞEHİRDE MECLİS KOMİSYONLARI BELLİ OLDU

Mersin Büyükşehir Belediyesi 31 Mart seçimlerinden sonra ilk meclis toplantısını yaptı ve Meclis Komisyonlarını belirledi.

BÜYÜKŞEHİRDE MECLİS KOMİSYONLARI BELLİ OLDU

17 Nisan 2019 13:36
-A

+A

Başkan Vahap Seçer, “birlik ve bütünlük içinde çalışacağız, şehrin yararına olacak her işte beraberiz, Herkesi sevgi ve saygı ile kucaklayacağız” mesajını verirken çok olumlu davranışlar sergiledi. Bu arada MHP temsilcisi, il efsane eski başkanlarından Mahmut Tat’da aynı duygu ve düşünceler ile çok güzel duygulu, samimi bir konuşma yaptı. Başkan hariç 78 kişilik meclis üyesi sayısının 45’i Cumhur ittifakı olarak bilinen Ak Parti Ve MHP’nin, 34 kişi ise CHP- İP- HDP-DP’den oluştuğu gözlemlendi.
 

Mersin Büyükşehir Belediyesi 31 Mart seçimlerinden sonra ilk meclis toplantısını yaptı ve Meclis Komisyonlarını belirledi. Başkan Vahap Seçer, “birlik ve bütünlük içinde çalışacağız, şehrin yararına olacak her işte beraberiz, Herkesi sevgi ve saygı ile kucaklayacağız” mesajını verirken çok olumlu davranışlar sergiledi. Bu arada MHP temsilcisi, il efsane eski başkanlarından Mahmut Tat’da aynı duygu ve düşünceler ile çok güzel duygulu, samimi bir konuşma yaptı.  Başkan hariç 78 kişilik meclis üyesi sayısının 45’i Cumhur ittifakı olarak bilinen Ak Parti Ve MHP’nin, 34 kişi ise CHP- İP- HDP-DP’den oluştuğu gözlemlendi.

Meclis de Yeni Durum şöyle:

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN VEKİLLİĞİ: MEHMET TOPKARA ( MHP) ERHAN CONTAR ( AK.P. )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS KÂTİPLİĞİ: HALUK MUTLUAY ( MHP ) , AYSEL MAVİOĞLU ÖNER(AK.P)

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ... DAİMİ ENCÜMEN: MEHMET ÇELİK (MHP ), FAHRETTİN KILINÇ (MHP ), SADIK ALTUNOK (MHP ) ,MEVLÜT EKMEKÇİ (AK.P),  MEHMET YIKAR (AK.P )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PLAN BÜTÇE KOMİSYONU:  ALİ USÇA (MHP ), MEHMET ÇELİK (MHP), HALUK MUTLUAY (MHP), ZAFER ŞAHİN ÖZTURAN (AK.P), MUHİTTİN ERTAŞ (CHP ), ABDURAHMAN YILDIZ (CHP ), MEHMET SEMİH NANE (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR , BAYINDIRLIK KOMİSYONU: MAHMUT TAT (MHP ), MEHMET TOPKARA (MHP ), RAHMİ İLİK (MHP ), İSMAİL YERLİKAYA (AK.P ), ZEKERİYA ÖZGÜR (CHP ), GÜLER KIŞ (CHP), ABBAS ÇEVİK (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU: FAHRETTİN KILINÇ (MHP), NAZIM ÇABUK (MHP ), OSMAN YASİN (MHP ), ERHAN CONTAR (AK.P.), ÖZGÜR EMİRE (CHP ), TUNCAY GÖKÇEL (CHP ), ERDEN DOĞRUÖZ (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EĞT.KÜLTÜR ,GENÇLİK SPOR KOMİSYONU: KAZIM KILINÇ(MHP ), BURAK PARÇA (MHP ), AHMET DURAK (MHP ), MEHMET EMİN KURT(AK.P), MURAT SAKUÇOĞLU (CHP), HAŞİM TULUK(CHP ), ALİ BOLTAÇ (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM KOMİSYONU: BÜNYAMİN ÖNEL (MHP ), DURAN KARA (MHP ), BURAK PARÇA (MHP), HALİT ÇORTUL(AK.P ), SERHAT SERVET DÖVENCİ (CHP ), BEDRİ DURSUN (CHP), HASAN ÖZALP ÖNAL (CHP)

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU: BÜNYAMİN ÖNAL (MHP ), OSMAN ÇÖL (MHP), NAZIM ÇABUK (MHP), ALİ YILMAZ (AK.P. ), MUSTAFA UMUT YILMAZ (CHP), ERDAL KARAN (CHP ), ALİ DOĞANER(CHP)

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADIN ERKEK FIRSAT EŞİTLİĞİ KOMİSYONU: HAYRETTİN ORGUN (MHP ), YUSUF M. DUMAN (MHP) , MUSTAFA ARIN(MHP ), AYSEL MAVİOĞLU ÖRNEK (AK.P. ), ÜNZİLE KURU (CHP ), GÜLEN KIŞ (CHP ), ÜMRAN TİMUR(CHP)

MERSİN BÜYÜKŞEHİR ETKİNLİK VE TANITIM KOMİSYONU: OSMAN ÇÖL (MHP ), RAHMİ İLİK (MHP), HALUK MUTLUAY (MHP ), HÜSEYİN YEŞİL(AK.P.), ÖZGÜR EMİRE (CHP ), ALİ BOLTAÇ (CHP ), ÜMRAN TİMUR (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR TEMİZLİK KOMİSYONU: AHMET YALÇIN (MHP ), AHMET ÇETİN (MHP), SADIK ALTUNOK(MHP ), MEVLÜT OK(AK.P ), HAŞİM TULUK (CHP ), AHMET GÖKKULU (CHP), MUSTAFA UMUT YILMAZ (CHP)

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLİLER KOMİSYONU: MEHMET ÇELİK (MHP ), KAZIM KILINÇ (MHP), MUSTAFA AKIN (MHP ),HASAN TÜZÜN (AK.P.), ÜNZİLE KURU (CHP), ÜMRAN TİMUR (CHP), ÖZGÜR EMİRE (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİYURT DIŞI İLİŞKİLER KOMİSYONU: AHMET ÇETİN (MHP ), OSMAN YASİN (MHP ), AHMET YALÇIN (MHP), HASAN TÜZÜN (AK.P.), ALİ BOLTAÇ (CHP ), BEDRİ DURSUN (CHP ), MEHMET SEMİH NANAE (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR İŞSİZLİKLE MÜCADELE KOMİSYONU: MAHMUT TAT (MHP), BÜNYAMİN ÖNEL (MHP ) , HAYRETTİN ORGUN (MHP ), HASAN TÜZÜN (AK.P ), ERDAL KARAN (CHP ), ALİ DOĞANER(CHP ), FIRAT SAKUÇOĞLU (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KAMU VE ÖZEL SEKTÖR YATIRIM ,İNCELEME KOMİSYONU: DURAN KARA (MHP ), AHMET DURAK (MHP ), NAZIM ÇABUK (MHP ), İSMAİL YERLİKAYA (AK.P.), ALİDİN SEVER (CHP), ERDAL DOĞRUÖZ(CHP ), ABDURAHMAN YILDIZ(CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BELEDİYE ŞİRKET HESAPLARINI İNCELEME KOMİSYONU: ALİ USÇA (MHP ), MEHMET TOPKARA (MHP ), HAYRETTİN ORGUN (MHP), HÜSEYİN YEŞİL (AK.P.), ALİ DİNÇSEVER (CHP ), MUHİTTİN ERTAŞ (CHP ), MEHMET SEMİH NANE (CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AMATÖR SPORA DESTEK KOMİSYONU: TURHAN TUNA (MHP ), YUSUF M. DUMAN (MHP ), AHMET DURAK (MHP ), MEVLÜT EKMEKÇİ (AK. P.), FERHAT SERVET DÜVENCİ (CHP ), MURAT SAKUÇOĞLU (CHP ), TUNCAY GÖKÇEL(CHP )

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, EKONOMİK KALKINMA VE TURİZM KOMİSYONU: MAHMUT TAT (MHP ), DURAN KARA (MHP), TURHAN TUNA (MHP), MEVLÜT OK (AK.P.), ALİ BOLTAÇ (CHP ), AHMET GÖKKULU (CHP), HAŞİM TULUK (CHP )

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku