CHP

BÜYÜKŞEHİR’İ KAZANABİLİRİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu, yerellerin iradesine vurgu yaptığı konuşmasında; “Adayımızı ortak akılla belirleyeceğiz. Ancak bu şekilde Büyükşehir’i kazanabiliriz” dedi.

BÜYÜKŞEHİR’İ KAZANABİLİRİZ

4 Ağustos 2018 18:53
-A

+A

 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Yenişehir Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Yenişehir Belediye Nikah Salonu’nda yapılan toplantı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.
Toplantıya Yenişehir İlçe Başkanı Tayar Tahiroğlu ile yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Mersin Milletvekilleri Cengiz Gökçel, Alpay Antmen ve Mahir Başarır, ilçe başkanları ile çok sayıda partili katıldı.
 
YENİŞEHİR’DE GİRİLMEDİK SOKAK BIRAKMADIK
24 Haziran seçim sonuçlarını mahalle mahalle 1 Kasım ve 7 Haziran seçim sonuçları ile karşılaştırmalı olarak aktaran Başkan Tahiroğlu, 24 Haziran seçimlerinde Yenişehir’de girilmedik sokak bırakmadıklarını söyledi. 24 seçimleri öncesi İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi kurduklarını ve belirledikleri seçim strateji doğrultusunda çalıştıklarını anlatan Başkan Tahiroğlu, ilçedeki tüm okul ve sandık görevlilerine eğitim verdiklerini ifade etti.
Milletvekili adaylarının genel merkez tarafından açıklanmasının ardından İl Seçim Koordinasyonunun kurulduğunu hatırlatan Başkan Tahiroğlu, il tarafından haftalık programlar gönderildiğini belirterek, “Ancak sadece milletvekili adayları ile yapılacak çalışmaların yetersiz kalacağını düşünerek, koordineli olarak çalışma yaptık. Sokak sokak, köy köy gezen kadın komisyonu, gençlik komisyonu üyelerimize teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızı en az oy aldığımız mahallelerden başlayarak, en çok oy aldığımız mahallelere doğru yaptık” dedi.

 
21 MAHALLEDE BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTIK
Seçim çalışmasında büyük destek verenlerin isimlerini tek tek açıklayarak teşekkür etti. Başkan Tahiroğlu, ilk kez Yenişehir’de gerçekleştirdikleri hukuk mücadelesi ile ilgili de bilgi verdi.
Seçim çalışmaları sonucunda 32 mahallenin 21’inde birinci parti olarak çıktıklarını kaydeden Başkan Tahiroğlu, oy oranı düşen mahallelerde de neden oy düşünün yaşandığı ile ilgili bilgi verdi. Başkan Tahiroğlu, Büyükşehir’in kazanılmasında Yenişehir İlçesi’nin önemine de dikkat çekerek, “Doğru isimle gidersek Büyükşehir’i kazanabiliriz. Yenişehir seçmeni hassastır. Ben yaptım oldu anlayışını kabul etmiyor. Adayımızı ortak akılla belirleyeceğiz. Ancak bu şekilde Büyükşehir’i kazanabiliriz” dedi.
 
HİÇ KİMSEYE BORCUMUZ YOK
Tüm okul ve sandık görevlilerinin ıslak imzalı tutanakları zamanında kendilerine ulaştırdığını ifade eden Başkan Tahiroğlu, “Onları çalışması sayesinde gece saat 00.00 itibari ile eksiksiz seçim sonuçlarını genel merkezimizin sitesine girdik” diye konuştu.
Sıfır borç sözünü anımsatan Başkan Tahiroğlu, “Hiç kimseye, kurum ve kuruluşa borcumuzun olmayacağı sözünü yerine getirdik. Şuan  kazamızda 27 milyar paramız bulunmaktadır. Katkı veren partililerimize teşekkür ediyoruz. Şuan da Yenişehir ilçemizde maliye ve SGK da dahil hiç kimseye borcumuz yoktur” dedi.
Başkan Tahiroğlu, tüm yönetim adına seçim kampanyasına destek verenlere teşekkür etti.
Başkan Tahiroğlu’nun konuşmasının ardından partililer söz alarak, 24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirdi, yerel seçimlerin nasıl kazanabileceğine dair görüşlerini açıkladı.Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
kirve 5 Ağustos 2018 15:28

Büyükşehir yerine avcunuzu yalayın bence. Burhanettin kocamaz açık ara farkla önde tüm anketlerde

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 609 Oy (%29)

  • HAYIR : 716 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 763 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku