BÜYÜKŞEHİR EMEKLİ EVLERİ SOSYAL FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Mersin 21 Ekim 2020 17:04
Videoyu Aç BÜYÜKŞEHİR EMEKLİ EVLERİ SOSYAL FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
A
a

BÜYÜKŞEHİR EMEKLİ EVLERİ SOSYAL FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

TARSUSLU EMEKLİLER, GENÇLİK KAMPINDA KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ
 
Mersin Büyükşehir Belediyesi, emeklilere yönelik sosyal faaliyetlerine devam ediyor.
Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Tarsus Emekli Evi üyesi emekliler, gruplar halinde Gençlik Kampı’nda ağırlanıyorlar.
 
Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin emekli yurttaşların zamanlarını en güzel şekilde değerlendirebilmeleri için hizmete açtığı ‘Emekli Evlerine’ ilgi her geçen gün artarken, sosyal faaliyetlerde düzenleniyor.
 
Geçtiğimiz günlerde ilk grup üyelerini Gençlik Kampı’na götüren Tarsus Emekli Evi yetkilileri, şimdi de 25 kişilik diğer bir grup için program düzenledi.
 
Kampın doğal ortamında hijyen kurallarına azami özen gösterilerek gerçekleştirilen ve yemek ikram edilen misafirlere, Büyükşehir Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı yöneticileri ve görevlileri de eşlik etti.
 
Etkinlik kapsamında Gazeteci-Yazar Mirza Turgut’un Mersin tarihi üzerine gerçekleştirdiği söyleşinin ardından, emeklilere kamp gezdirilip, yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgiler verildi. Ayrıca Büyükşehir Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesinde yer alan saz ekibi, başta sanat musikisi olmak üzere, birçok eseri seslendirdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR