CHP

Bugün bahara İlk adımı atıyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Mersin’e vatandaşın derdine derman olmayı bilen bir yönetimi kazandıracaklarını belirterek, “Her gecenin sonu sabah, her kışın sonu bahardır. Bahar umudun, sevginin mevsimidir. Bugün bahara ilk adımı atıyoruz” dedi.

Bugün bahara İlk adımı atıyoruz

9 Ocak 2019 14:59
-A

+A

 
 
 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, binlerce konvoy eşliğinde geldiği İl Başkanlığı binası önünde partililere seslendi. CHP’nin aday adayları da mitinge katılarak partisinin adayına destek verdi. Tüm adayların isimlerini tek tek anons eden CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, tüm aday adaylarını kürsüye davet ederek, teşekkür etti. Cumhuriyet Halk Partisi’ne emek veren geçmiş dönem belediye başkanları ve geçmiş dönem Mersin Milletvekilleri de kürsüye davet edildi.
 
MERSİN’İ HUZURLU BİR GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ
İl Başkanı Adil Aktay, “Her gecenin sonu sabah, her kışın sonu bahardır. Bahar umudun, sevginin mevsimidir. Bugün bahara ilk adımı atıyoruz. Aylar boyunca tüm söylentilere, tüm kasıtlı haberlere karşı hep aynı şeyi söyledik; Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı partimizin içinden gelen değerleri ile yoğrulmuş bir isim olacak dedik. Dediğimiz oldu. 31 Mart’ta da dediğimiz olacak. Mersin’i halkçı belediye ile buluşturacağız. Vatandaşın derdine derman olmayı bilen bir yönetimi kazandıracağız. Mersin’i tüm zenginlikleri ile bütünleştireceğiz. Mersin’i huzurlu bir geleceğe taşıyacağız. Cumhuriyet Halk Partisi’nin yönetim anlayışı üretimi ve istihdamı artıracak. Dar gelirliler için hayatı kolaylaştıracak. Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediyelik anlayışı ile kentsel adaleti sağlayacak. Mersin’in neresinde yaşarsa yaşasın her yurttaşımız belediyenin imkanlarından eşit şekilde yararlanacak. Tüm var olan eşitsizlikler giderilecek. Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediyecilik anlayışı Mersin’in denizine, havasına, toprağına, tüm canlılarına sahip çıkacak. Mersin Cumhuriyet Halk Partisi’nin anlayışı ile yönetecek, yeni sayfa açacak kişi de Vahap Seçer olacak. Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilke ve değerlerinden sapmadan Mersin’i yöneteceğine inancımız tamdır” diye konuştu. Aktay, Vahap Seçer’in herkesin belediye başkanı olacağını söyledi.
 
Büyük bir coşkuyla karşılanan Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer de İl Başkanlığı önünde kendisine destek için gelenlere seslendi.
Eşi Meral Seçer ile alandakileri selamlayan Vahap Seçer, partililer hitaben yaptığı konuşmasında;

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku