Spor

Bilimkent Okulları sporda Avrupa üçüncüsü

Bilimkent Okulları 5. Sınıf öğrencisi Tunahan Tuna, Antalya’da düzenlenen Muay Thai Avrupa Kupasından 3. oldu.

Bilimkent Okulları sporda Avrupa üçüncüsü

20 Aralık 2018 11:10
-A

+A

Uluslararası Muaythai Amatör Federasyonu –IFMA ve Avrupa Muaythai Federasyonu –EMF 2018 Faaliyet programında yer alan Uluslararası EMF-Muaythai Açık Antalya Kupası, 14-18 Kasım 2018 tarihlerinde Antalya  bin kişilik spor salonda 26 ülkeden 1041 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.
Bilimkent Okulları 5. Sınıf öğrencisi Tunahan Tuna da Uluslararası EMF-Muaythai Açık Antalya Kupası’nda mücadele etti. Tuna, Avrupa üçüncüsü olarak bronş madalya aldı. 
Turnuvada derece alan başarılı sporcular, Mersin Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdür Vekili Osman Yıldızbakan’ı ziyaret etti.
Yıldızbakan, Spor Şube Müdürü Vedat Akyar ile birlikte sporcuları ve onları yetiştiren Antrenörlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Özkan Demir de öğrencileri Tunahan Tuna’yı tebrik etti, kendilerini kabul eden Mersin Valiliği’ne ve Mersin Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Okan 22 Aralık 2018 17:49

Başta Tunahan ve Tunahan’a destek olan tüm hocaları tebrik eder başarılarının devamını dilerim

Cevapla
Aysu Sözmen 21 Aralık 2018 23:25

Bu tür sporlarıda haber yaparak destek olmanızı takdir ederim.Tunahan kardeşimiz , ailesini ve başarıda çok büyük pay sahibi olan hocalarını tebrik eder küçük yaştaki başarısından dolayı kutlarım. Ben inanıyorum bu daha başlangıç

Cevapla
osman 20 Aralık 2018 12:58

Tunahan kardesim başarılarının devamını diliyorum. Allahım yolunu bahtiyar eylesin inşallah.

Cevapla
Bülent Eğridir 20 Aralık 2018 12:56

Sporcuların bu başarısını onure eden tüm Mülki amirlere teşekkür eder , spora ve sporcuya desteklerini esirgemelerini temenni ederim.

Cevapla
Emre çammak 20 Aralık 2018 12:49

Derece alan başta Tunahan ve onu bu yaşta bu başarıları kazandıran antrenörü Murat Antepli ve tüm sporcuları tebrik ediyoruz.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku