Bilgin, “Kadınlarımızın İhtiyacı Olan Tek Şey Saygı ve Sevgi”

Gündem 6 Mart 2021 15:41
Videoyu Aç Bilgin, “Kadınlarımızın İhtiyacı Olan Tek Şey Saygı ve Sevgi”
A
a
Türkiye Değişim Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Gizem Bilgin,  8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Bilgin mesajında; “Türk aile yapısının çekirdeğini oluşturan kadınlar, toplumsal yapımızın en önemli harcıdır. Bugün Toplumun her kesiminde üstlendikleri görevlerde sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getiren kadınlarımıza çok şey borçluyuz.  
Biz kadınlar en kutsal görev olan annelik görevlerinin yanında siyasetten iş dünyasına, bilimden sanata, spordan edebiyata kadar birçok alanda büyük çaba ve başarılara imza atmaktayız. 
Ülkemizde kadına şiddet konusunda yaşananları şiddetle ve nefretle kınıyorum. Kadına saygısızlık asla tasvip edilemez, kabul edilemez bir davranıştır. Yüreğinde bir zerre kadar sevgi, saygı, Allah korkusu barındıran hiçbir canlı şiddete eğilim göstermez ama ne yazık ki ülkemizde ve dünyanın hemen hemen her yerinde kadına şiddet haberlerini görüyoruz. Bizi kimlerin ne şartlar altında yetiştirdiğini, neleri elinin tersiyle itip evladı için canını hiçe saydığını görmezden gelemeyiz. Her insanın olduğu gibi kadınlarımızın ihtiyacı olan tek şey saygı ve sevgi. Bu vesileyle her şeyin en güzeline layık olan kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR