BEGÜM POLAT’IN YENİ KLİBİ KISA SÜREDE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Gündem 22 Kasım 2021 12:01
Videoyu Aç BEGÜM POLAT’IN YENİ KLİBİ KISA SÜREDE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
A
a
Begüm Polat’ın yeni klibi Maşallah 22 saatte yaklaşık 169 bin kişi tarafından izlendi.

Sanat dünyasına hızlı bir giriş yapan Begüm Polat, söz ve müziği kendisine ait olan Maşallah parçasına çektiği klip kısa sürede on binlerce kişi tarafından izlendi.

2015 yılında Türkiye Gençlik Ödülleri Gecesinde sözü ve müziği kendisine ait olan ‘’Susardın’’ adlı şarkısı ile Türkiye Gençlik Performans Özel Ödülünü alan Begüm Polat, sahne performansının yanı sıra yazdığı parçalarla da dikkat çekiyor.
Kendisine ait çok sayıda şarkısı olan güzel sanatçı Polat, son parçası Maşallah için kendi hazırladığı senaryo ile kamera karşısına geçti.

Kısa sürede 169 binden fazla kişinin izlediği klip müzik otoritelerinin de beğenisi topladı.
Begüm Polat, heyecanını sevenleriyle paylaşarak, “Sözü-Müziği bana ait olan “MAŞALLAH” tüm dijital platformlarda ve senaryosu bana ait olan klibi ile netdmuzik youtube kanalında yayında. O kadar heyecanlıyım ki kurgusundan, şarkının yapımına kadar her evresinde emeğim var. Göz yaşım var. Çabam var” dedi.

EV KREDİSİ ÖDEYEN MEMUR BABANIN KIZIYIM

Şarkının hikayesiyle ilgili detayları da paylaşan Polat, “Bu şarkıyı ilk yazdığımda Ankara’da ki evimde imkanlarım kısıtlıydı. Ev kredisi ödeyen memur babam ve ev hanımı annem için hayat telaşında şarkılar çok da mühim değildi tabi ki ama deli bu kız der dinlerlerdi. Bundan iki sene önce hayalleri peşinde koşarken başına türlü belalar açan ben, evin salonunda ilk kez tüm ev ahalisine okumuştum. Rüyamda gördüm, Aysel Gürel bana söyledi ve beni Sezen Aksu’ya emanet etti. Ben bunu çıkaracağım ve sonra tüm bestelerimi yaşatacağım, sözleri kağıtlarda müzikleri zihnimde ölmeyeceğim dedim. Memur bir ailenin deli ama dolu kızı bu Deli Begümün dedikleri o zaman o kadar imkansızdı ki aslında. Ama yoktan var eden ALLAH vardır. Klibin her detayı benim hayatımın parçalarından. O küçük kızın giydiği çingene kıyafeti rahmetli Babaannemin bana diktiği çocukluk kıyafetim. Andımızı okurken şarkı söyleyip ortalığı karıştıran bu kızdan hiç bir şey eksilmedi. Eskiden mahallede hoşlandığım çocuklara nanik yapar kovalardım. Şimdi şaplak reis olarak yine mazurluklar peşindeyim. Benim hikayem gerçek ve bu hikayenin içinde sizde varsınız. Türkiye bir mahalleyse ben bu mahallenin muzip kızıyım. Bu hikaye bitmedi daha yeni başlıyoruz. YOLLAR BİZİMDİR. Yanımdan olan bana inanan tüm ekip arkadaşlarıma ve ARAÇ PİYASASINA teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR