CHP

BAYSAN’IN MERSİN TEMASLARI

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli isimlerinden olan partinin sevilen ve sayılan ismi Mustafa Baysan, Mersin’de eski ve yeni il ve ilçe başkanları ile bir araya geldi.

BAYSAN’IN MERSİN TEMASLARI

31 Ağustos 2019 14:50
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önemli isimlerinden olan partinin sevilen ve sayılan ismi Mustafa Baysan, Mersin’de eski ve yeni il ve ilçe başkanları ile bir araya geldi.
 
Cumhuriyet Halk Partisi’nin hem yerelde hem de genelde önemli isimleri arasında yer alan Mustafa Baysan Mersin’de temaslarını sürdürüyor. Hemen her fırsatta Mersin’de hem partililer hem de vatandaşlarla bir araya gelen Baysan, CHP’de siyaset yapmış, eskiden il ve ilçe başkanlıkları görevinde bulunmuş isimler ile bir araya geldi. Partinin dünü, bugünü ve yarınını masaya yatıran Baysan, kentin 2. Bölgesi olarak tabir edilen ilçelerde temaslarını sıklaştırdı.
 
BAŞKAN SEÇER İLE DE BULUŞACAK
Daha sonra Mezitli İlçe Başkanlığına seçilen Ahmet Serkan Tuncer ve Akdeniz İlçe Başkanlığı’na seçilen Ünal Uyar’ın onuruna bir akşam yemeği düzenleyen Mustafa Baysan, her iki isme de yeni görevlerinde başarı temennisinde bulundu. Partisinin yerelde ve genelde iktidar olabilmesi için her partilinin canla ve başla çalışması gerektiğine vurgu yapan Baysan’ın Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ile de bir araya geleceği ve istişarede bulunacağı öğrenildi.
 
İKTİDAR YÜRÜYÜŞÜMÜZ SÜRÜYOR
Cumhuriyet Halk Partisi’nin son seçimlerde 11 Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığını hatırlatan CHP’li Baysan, “Partimizin iktidar yürüyüşü tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin nüfus olarak en büyük şehirleri sıralamasında 2. sırada olan Ankara, 6. sırada olan Antalya, 7. sırada olan Adana ve 11. sırada olan Mersin'in kazanılması seçimin en kritik sonucu oldu. 11’i Büyükşehir olmak üzere 263 belediyede seçimi kazandık. Partimiz her geçen gün daha da büyüyor ve iktidara daha da yaklaşıyor” dedi.
 
MERSİN BİR SEVDADIR
CHP’nin Türkiye genelindeki başarısının Mersin’de de karşılık bulduğunu ifade eden Baysan, “Mersin’de de başta Büyükşehir olmak üzere Tarsus, Mezitli ve Yenişehir’de partimizi iktidara taşıdık. 2019 yerel seçimlerinde büyük bir başarıya imza attık. Partimizin bayrağını daha iyi yerlere getirebilmek adına bundan sonra daha sık çalışmalı ve gecemizi gündüzümüze katmalıyız. Ben Mersin’i bir sevda olarak görüyorum. Bu sebeple Mersin’in en iyi hizmeti alabilmesi adına hepimizin taşın altına elini değil gövdesini koyması gerektiğini düşünüyorum” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku