BAYSAN’DAN BAŞKAN SEÇER’E ZİYARET

Mersin 2 Eylül 2019 17:38
Videoyu Aç BAYSAN’DAN BAŞKAN SEÇER’E ZİYARET
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi’nin hem yerelde hem de genelde önemli isimlerinden olan Mustafa Baysan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’e hayırlı oldun ziyaretinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Mustafa Baysan Mersin temaslarına Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ziyareti ile devam etti. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesi’ni kazanan Başkan Seçer’in çok büyük bir başarıya imza attığını söyleyen CHP’li Baysan, “Mersin Sosyal Demokratların kalesi bir kent. Bu kentin de sosyal demokratlar tarafından yönetilmesi kaçınılmazdır. Bu sayede 1 dönem kaybettiğimiz Büyükşehir’i Vahap Seçer başkanımızla tekrar kazandık ve CHP’nin bayrağını yeniden belediyemize diktik. Sosyal belediyeciliği Mersin ile buluşturan Vahap Başkanımızı ve ekibini kutluyorum” dedi
 
SEÇER’E TAM DESTEK

Kısa sürede Vahap Seçer’in Büyükşehir Belediyesi’nde önemli işlere imza attığını da söyleyen Baysan, “Mersin malesef uzun bir süre hak ettiği hizmeti alamadı. Burada kaybeden koca bir şehir oldu. Bu süre zarfında kaybettimiz zamanı Vahap Seçer ile telafi edeceğimize inancım tam. Tüm partililerimizin ve vatandaşlarımızın da desteği ile Mersin’de güzel şeyler olacaktır. Yeter ki yapılacak olan hizmetlerin önü tıkanmasın. Siyasi emeller yüzünden belediyemiz iş yapamayacak duruma getirilmesin. Çünkü Mersin hepimizin memleketi. Mersin’e taş üstüne taş kim koyacaksa, onun etrafında birleşmek gerek. Ben bu vesile ile Vahap Başkana yeni görevinde başarılar diliyorum ve her zaman destekçisi olacağımın bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR