Spor

BAYRAĞI DALGALANDIRMAK İSTİYORUZ

Mersin İdman Yurdu Kulübü’nün Olağanüstü Genel Kurulu’nda Halil Türer, delegelerin tümünün oyunu alarak başkan seçildi.

BAYRAĞI DALGALANDIRMAK İSTİYORUZ

7 Temmuz 2018 20:53
-A

+A

 
 
 
Mersin Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen kongre, gelir-gider tabloları ve faaliyet raporlarının okunmasıyla başladı. TFF 3. Lig’den, Bölgesel Amatör Ligi'ne (BAL) düşen Mersin İdman Yurdu’nun 92 milyon lira borcu olduğu belirtildi.
Delegelerin tümümün oyunu alarak Mersin İdman Yurdu’nun yeni başkanı seçilen Halil Türer, yaptığı konuşmada, “Burada çok coşkulu bir konuşma yapmak isterdim. Fakat kulübümüzün geldiği nokta malum. Bizlerin yönetime aday olmasındaki tek amaç Mersin İdman Yurdu bayrağının yere düşmemesidir. Amatör Kümede de olsa bu bayrağı dalgalandırmak istiyoruz. Yönetim olarak kulübümüz kapatılmasın, yaşasın istiyoruz. Bizlere güvenen herkese teşekkür ediyorum.
Altınordu Spor Kulübü, 1995-1996 sezonunda 3. Lig'den amatör kümeye düştü. 6 yıl amatör kümede kalan kulüp kapanmadı ve şimdi çok iyi noktalara geldi. Şimdi biz aynı heyecanları yaşamak için bu göreve talip olduk. 92 milyonluk borç ödenebilecek bir seviyede değildir. Biz bütün futbolcularla konuşacağız ve bu borçların ödenebilir seviyeye indirilmesini isteyeceğiz. Yönetim olarak şeffaf olacağız" dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 588 Oy (%29)

  • HAYIR : 693 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 742 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku