Mersin

Basut Okulları’ndan öğrencilere tatil mesajı

Özel Basut Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ömer Basut, çocukların; ülkemizin geleceği, güç ve güvencesi olduğunu belirterek, onlara iyi bir tatil geçirmelerini diledi.

Basut Okulları’ndan öğrencilere tatil mesajı

14 Haziran 2019 19:43
-A

+A

 Özel Basut Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ömer Basut, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının tamamlanması ile karnelerini alarak tatile çıkan öğrencilere iyi bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundu. 
 
Eğitimin önemine vurgu yapan Basut, “Yarına kalabilmenin zorlaştığı günümüz şartlarında, ‘öğrenen kurum’ anlayışını benimseyerek yarına kalabilmek mümkündür. Çağımız bilgi çağıdır. Dolayısıyla bu çağda en önemli kaynak insan kaynağıdır. İnsan kaynağının doğru değerlendirilmesi bunun içinde, nüfusun eğitimli hale getirilmesi gerekmektedir. Çocuklarımız; sizlerin, bizlerin ve ülkemizin geleceği, güç ve güvencesidir. Onları; ailesine, okuluna, görevine, yurduna ve Atatürk İlkelerine bağlı; bilgili, bilinçli, başarılı ve yararlı insanlar olarak yetiştirmek en büyük amacımızdır. Ailelerle, öğretmenlerle iş birliği yaparak, bu amaca ulaşmanın bizim için daha doğru olacağına ve yarınlara daha güvenli bakabileceğimize inanıyoruz. Üzerimize düşen bu görevi layıkıyla yerine getirmek istiyoruz. Taşıdığımız bu vizyonla güçlü, dinamik, yenilikçi ve üretken bir yönetim uygulamasına benimseyen bir bilginin egemenliğine inanan bilimsel ve teknik alanlardaki gelişmeleri kucaklayan inovatif bir anlayış ile yola çıktık. Hedefimiz, yaratıcı, yenilikçi ve profesyonel eğitim kadrosu ile çağımızı yönlendirebilecek başarılı, üretken liderler yetişmektedir. Sinerjik ekibimiz ( Basut Öğretmenleri ), yaptığı işten keyif alan, eğlenceli aktivitelerle, mutlu öğrenci, mutlu veli, mutlu Mersin ve Mutlu Gelecek için çalışmaktadır” dedi.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku