Gündem

BAŞKAN UYAR’A ZİYARETLER SÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Parti Meclisi Üyesi Fatma Güner ve eski Milletvekili Hüseyin Çamak, Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar’ı ziyaret etti.

BAŞKAN UYAR’A ZİYARETLER SÜRÜYOR

11 Eylül 2019 13:59
-A

+A

Geçtiğimiz Günlerde yapılan genel kurul sonrası Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanlığı’na seçilen Ünal Uyar’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Son olarak CHP İl Başkanı Adil Aktay, beraberinde PM üyesi Fatma Güner ve eski Mersin Milletvekili Hüseyin Çamak ile beraber Başkan Uyar’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennisinde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin çok büyük bir aile olduğuna vurgu yapan İl Başkanı Aktay, yeni kadrolar ve yeni örgütler ile birlikte iktidar yürüyüşlerinin yerelden genele devam edeceğinin söyledi.
 
YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar ise yapacak çok işlerinin olduğunu belirterek, “Bizler bu partiye ömrünü adamış kişileriz. Şahsi menfaatlerden çok parti ve dava menfaatini ön plana çıkararak hep beraber var gücümüzle iktidar olabilmek için gecemizi gündüzümüze katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Akdeniz’in ve Mersin’in kozmopolitik yapısının farkında olup herkesi kucaklayan ve birleştiren bir siyasi anlayışla kentimiz için çalışacağız. Bugün bizleri ziyaret eden ve desteğini gösteren başta İl Başkanımıza, PM Üyemiz Fatma Güner’e ve Milletvekilimiz Hüseyin Çamak’a teşekkürlerimi yönetimim ve şahsım adına sunuyorum” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku