Mersin

BAŞKAN UYAR’A ESKİ KADIN KOLLARI BAŞKANLARINDAN ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi’nde eski kadın kolları başkanları, CHP Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar’ı ziyaret etti.

BAŞKAN UYAR’A ESKİ KADIN  KOLLARI BAŞKANLARINDAN ZİYARET

10 Ekim 2019 00:23
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Akdeniz İlçe Başkanı Ünal Uyar’a CHP’li kadınlardan hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti. CHP eski Kadın Kolları Başkanı Havva Ongunsel, Bilge Hamamioğlu, Ülker Bulut ve Nevin Zaimoğlu, Başkan Uyar’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennisinde bulundu. Nazik ziyaretlerinden ötürü heyete teşekkür eden Başkan Uyar, “Kadınlarımızın sosyal hayatta olduğu kadar siyasette de aktif rol almasını sağlamalıyız” dedi.

KADINLARIMIZIN ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARI OLMUŞTUR
Cumhuriyet Halk Partisi’nde kadınların her zaman önemli kademelerde siyaset yaptığına da dikkat çeken Başkan Uyar, “Özellikle Türkiye’de ve Mersin’de partimizin her organı kadınlara yönelik önemli projeler üretmekte ve bunu hayata koymaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi her zaman kadına dokunan ve kadın hareketini destelkeyen bir parti olmuştur. Kadınlarımız da göstermiş oldukları özverili çalışmalar ile partimizin başarısı için her zaman mücadelelerini ortaya koymuşlardır” dedi.

BAŞARI KADINLARIMIZIN
OMUZLARINDA İNŞA EDİLİR
Başarının kadınların omuzlarında inşa edileceğine de dikkat çeken Başkan Uyar, “Partimizin iktidar yürüyüşünde kadınlarımıza çok büyük görevler düşüyor. Aydınlık ve daha huzurlu bir Türkiye’yi ancak kadınlarımızın omuzları üzerinde inşa edebiliriz. Bu sebeple bugün bizleri ziyaret eden ve partimize büyük katkılar sunan eski Kadın Kolları Başkanlarımıza teşekkür ediyor, her zaman onlarla birlikte olacağımızın bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku