Mersin

Başkan Tuna’dan Başkan Önel’e ziyaret

Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önel’i ziyaret etti.

Başkan Tuna’dan Başkan Önel’e ziyaret

26 Eylül 2018 11:17
-A

+A


 
 
Başkan Tuna; MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, MHP Mezitli İlçe Başkanı Serdar Soydan ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte; Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önel ve Yönetim Kurulu üyeleri ile buluştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kooperatif Başkanı Önel: “Mersin halkının Hamit Tuna Başkana ihtiyacı vardır. Çünkü mütevazi, çalışkan bir insanın Mersin halkının yıllardan beri biriken sorunlarını en iyi şekilde çözeceğini biliyorum” dedi.
Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna da esnafın sorunlarını bildiklerini 15 yıllık Toroslar Belediye Başkanlığı döneminde bu sorunların çözümü noktasında esnaf odalarıyla istişare içerisinde olduklarını ve bundan sonraki süreçte de bu istişarelerinin devam edeceğini söyledi.
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Faysal 17 Ekim 2018 23:37

Hamit başkan o kılıklarla gezme çok iticiler

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku