BAŞKAN TOZOĞLU'DAN AKP'Lİ YÖNETİCİLERE "DİNİ İSTİSMAR ETMEYİN"

İYi Parti 24 Aralık 2020 16:58
Videoyu Aç BAŞKAN TOZOĞLU'DAN AKP'Lİ YÖNETİCİLERE "DİNİ İSTİSMAR ETMEYİN"
A
a
İYİ Parti Konya İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu, AK Partili yöneticiler ve milletvekillerinin Hz.Peygamber ve Cumhurbaşkanı Erdoğan kıyaslamasını sert sözlerle eleştirdi.
AK Partili yöneticileri ve milletvekillerinin yakışıksız bir kıyaslama içinde olduklarını söyleyen İYİ Parti Konya İl Başkanı Av.Gökhan Tozoğlu,  dini duyguların istismar edilerek açıkca Hz. Peygambere saygızlık edildiğini belirtti.
"HZ.PEYGAMBERİ HAKSIZ SİYASETİNİZİN BİR PARÇACI OLMAKTAN ÇIKARIN
Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan İYİ Parti Konya İl Başkanı Av.Gökhan Tozoğlu; " AK Partili yöneticiler ve milletvekilleri uzun zamandan bu yana cumhurbaşkanı Sn. Erdoğan ile iki cihan güneşi Hz. Peygamberimizi kıyaslama hadsizliği ile gündemi meşgul ediyorlar.  Daha önce Hz. Peygamberin kibirlendiğini ancak Sn. Erdoğan'ın kibirlenmediğini; Sn. Erdoğan'ı görmeyi dokunmayı ibadet gibi gördüklerini söyleyenlere son olarak da diploma tartışmalarında Hz. Peygamberin de diploması olmadığı gibi sığ bir değerlendirme yapan AK Partili yönetici eklenmiştir. Bu yaptıkları hem insanlarımızın samimi dini duygularının istismarı hem de Hz. Peygamberimize açık bir saygısızlıktır. Bunlardan daha kötüsü de bu yakışıksız değerlendirmelerde bulunanlarla alakalı olarak Sn. Erdoğan'ın en kötü bir değerlendirmede bulunmaması tam aksine bu hadsiz sözleri söyleyenleri ödüllendirmesidir. AK Parti yöneticilerine tavsiyemiz bir an evvel Hz. Peygamberimizi kendi haksız siyasetlerinin bir parçası olmaktan çıkarmaları ve yanlışlarını dini bir kisveye büründürmemeleridir. Aksi halde samimi inananların elleri hem bu dünyada hem de ahirette yakalarında olacaktır." dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR