MHP

BAŞKAN TOLLU EĞİTİMİN PARDONU OLMAZ

Dünya’nın çoklu gelişimi sonucu birçok öğretiye aynı anda maruz kalarak, zihinsel aktivasyonunu sonuna kadar kullanan ve sorgulayıcı tavrı ile kişiliğini oturtmaya çalışan gençlere şüphesiz ki en doğru yol gösterici,eğitimdir.

BAŞKAN TOLLU EĞİTİMİN PARDONU OLMAZ

12 Mart 2019 12:33
-A

+A

Nitelikli bir eğitimin, potansiyeli açığa çıkartmada ve gelişimi sağlamada üstlendiği rol, toplumların geleceğinin anahtarı sayılır. İşte bunun bilinciyle 10 yıllık hizmetleri süresinde, ilçede bulunan okullara sunduğu destekler ile ailelerin ve öğretmenlerin adından sık sık bahsettiği Cumhur İttifakı MHP Erdemli Belediye Başkan Adayı Mükerrem Tollu, Arpaçbahşiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erdemli Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenleriyle bir araya geldi. Geleceğin mimarı eğitimcileri, zaman zaman makamında ağırlayan zaman zaman da ziyaret eden İttifak AdayıMükerrem Tollu, ortak aklın oluşturacağı projelerin topluma daha büyük katkı sunacağını belirterek, “Eğitimin pardonu olmaz” ifadesine vurgu yaptı.
 
SİZDEN, ÖDEV ALMAYA GELDİK

Okul bahçesinde kendini karşılayan öğrencilerle futbol oynayan Tollu, gönülleri bir kez daha fethetti.İlçede oluşturduğu sosyal yaşam alanları ile gençlerin ve çocukların sevgilisi haline dönüşen Aday Tollu; Ayaş Antik Tiyatro Festivali, Kızkalesi Film Günleri, Kitap Şenliği, Kariyer Günleri gibi projelerle toplumun genç fertlerine yönelik çalışmalar yürütüyor. Bu kapsamda ortak bir akılda buluşmak gerektiğinin altını çizen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Tollu, “ En çok takdir ettiğimiz, bu toplumun yüzakı olan öğretmenlerimizle bir arada olmaktan çok mutluyuz. Bu ülkenin geleceğinin büyük mihmandarları, sizlersiniz. Biz de bir nevi sizlerden ödev almaya geldik. Erdemlimiz için teknik açıdan büyük problemler kalmadı. Artık bizde yatırımlarımızı, özellikle gençlerimizin istihdamına yönelik projelere yönlendireceğiz. Tarım ve turizm açısından önemli bir yere sahip ilçemizi turizm noktasında geliştirecek projelere yer vereceğiz. Erdemli sadece deniz turizmi ile değil, yayla turizmi ile de dikkat çeken bir ilçe. Bu konuda da sizlerle el ele çalışacağız. Eğitimin pardonu olmaz bunu bildiğimiz için sizlerle her zaman bir aradayız.” dedi.

MEMLEKETE SAHİP ÇIKAN HERKES BİZİM İÇİN DEĞERLİ

Arpaçbahşiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Vahdettin Uğuz, turizm açısından belediyenin çok güzel projeler gerçekleştirdiğini vurgulayarak, memlekete sahip çıkan herkese değer verdiklerinin altını çizdi. Bu yıl altıncısı gerçekleşecek olan Fizik Olimpiyatları için Aday Tollu’dan ciddi bir destek gördüklerini ifade eden Erdemli Anadolu Lisesi Müdürü Celil Murat Çelik ise, her ihtiyaçlarını elinden geldikçe karşılayan Tollu’ya teşekkür etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 613 Oy (%29)

  • HAYIR : 720 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 768 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku