BAŞKAN SARI'DAN ZABITA HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Gündem 8 Eylül 2020 13:52
Videoyu Aç BAŞKAN SARI'DAN ZABITA HAFTASI KUTLAMA MESAJI
A
a

BAŞKAN SARI'DAN ZABITA HAFTASI KUTLAMA MESAJI

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, Zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan “Zabıta Haftası”nın 194. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Sarı, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan esasına göre çalıştığını vurgulayarak, “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Müdürlüğü, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir” diye konuştu.

Sarı, Zabıta mesleğinin ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesi olduğunu ifade ederek, "Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan Zabıta Teşkilatı Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir” dedi. 

Başkan Sarı, mesajının sonunda şu ifadeleri kullandı: “ Vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren, Halkımızla sürekli iç içe olan zabıta ekiplerimiz, yaptığı uygulama ve denetimlerle bizlere güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlıyor. Çalışmaları sırasında hiçbir zaman fedakârlıktan çekinmeyen zabıta ekiplerimize bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor ve Zabıta Haftaları’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR