BAŞKAN ŞAHİN: “DERTLERE ÇARE OLMAK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”

CHP 12 Şubat 2021 18:15
Videoyu Aç BAŞKAN ŞAHİN: “DERTLERE ÇARE OLMAK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ”
A
a
Trabzon’da gerçekleşen Doğu Karadeniz İl Örgütleri toplantısına katılarak, Ordu’nun sorunlarını dile getiren CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin, “hemşehrilerimizin tüm dertlerinin farkındayız. Tüm imkanlarımızla bu dertlere çare olmak için mücadele ediyoruz” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Trabzon’da düzenlenen, Genel Başkan Yardımcıları, Parti Meclisi üyeleri ve milletvekillerinin de katıldığı toplantıda bir araya geldi. Ordu, Trabzon, Rize, Giresun ve Gümüşhane İl Örgütlerinin yer aldığı birliktelikte, bölgedeki il ve ilçe belediye başkanları da katılım sağladı. Programda illerin sorunları ve çözüm önerileri konusunda istişare gerçekleştirildi.
 “ŞEHRİMİZİN SORUNLARINI DİLE GETİRDİK”
 Toplantıya katılan CHP Ordu İl Başkanı Av. Atila Şahin, Ordu’nun sorunlarını ve ihtiyaçlarını anlattı. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren Şahin, “Ordu’muzun farklı kesimlerine ve temsilcilerine ziyaretler düzenlemekte, her ziyaretimizde de yurttaşımızın istek ve sıkıntılarını not almaktayız. Bugün de Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi tarafından düzenlenen Doğu Karadeniz İl Örgütleri toplantısında ilimizin sorunları ve çözüm önerilerini dile getirdik. Hükümet tarafından unutulan hemşehrilerimizin tüm dertlerinin farkındayız. Tüm imkanlarımızla bu dertlere çare olmak için mücadele ediyoruz” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR