BAŞKAN PARLAR: “İKTİDARA YÜRÜDÜĞÜMÜZ YOLDA TOPLUMU KUCAKLAMAYA KARARLIYIZ”

CHP 2 Şubat 2021 19:16
Videoyu Aç BAŞKAN PARLAR: “İKTİDARA YÜRÜDÜĞÜMÜZ YOLDA TOPLUMU KUCAKLAMAYA KARARLIYIZ”
A
a
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, “Cumhuriyet Halk Partililer olarak emin adımlarla iktidara yürüdüğümüz bu yolda her zamankinden daha fazla birbirimize sarılıp toplumun tamamını kucaklamaya kararlıyız” dedi.
 Türkiye siyasetinde erken seçim konuşulmaya devam ederken,  CHP Hatay İl Örgütü çalışmalarına devam ediyor.  Bu kapsamda şehirde farklı kesimlerle bir araya gelen yönetim, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ile buluştu. Birliktelikte CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları yer aldı. 
“ÇOK SAMİMİ VE YARARLI BİR GÖRÜŞME OLDU”
Birliktelik, İl Başkanı Parlar’ın sosyal medya hesabından duyuruldu. Hedef iktidar vurgusu yapılan paylaşımda Başkan Parlar şu ifadelere yer verdi:
 “Bugün İl Yönetim Kurulu üyelerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr.Lütfü Savaş’ı ziyaret ettik. Önümüzdeki dönemde yapacağımız çalışmalarla ilgili çok samimi ve yararlı bir görüşme oldu. Cumhuriyet Halk Partililer olarak emin adımlarla iktidara yürüdüğümüz bu yolda her zamankinden daha fazla birbirimize sarılıp toplumun tamamını kucaklamaya kararlıyız. Başkanımıza nazik daveti ve ağırlayışı nedeniyle teşekkür ediyorum.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR