Mersin

Başkan Pakize Esen’den YKS mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Pakize Esen, bu hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde yayınladığı mesajda öğrencilere başarılar dileyerek, sessizlik uyarısı yaptı.

Başkan Pakize Esen’den YKS mesajı

14 Haziran 2019 21:25
-A

+A

Yükseköğretim Kurumları Sınavı üç farklı oturumda, 15 Haziran Cumartesi ve 16 Haziran Pazar günü yapılacak. İyi bir üniversite hayali kuran öğrencilere başarı dileyen Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Pakize Esen, “Büyük bir emek ve çaba vererek hazırlandığınız bu sınavda başarılı olacağınıza yürekten inanıyorum. Gençlerimizin başarılı olması bizim en büyük dileğimizdir. Tüm kalbimizle, gönlümüzle ve dualarımızla sizlerin her zaman yanınızdayız” ifadelerine yer verdi. 
 
 
Sınava girecek olan öğrencilerin olumsuz etkilenmemesi için sessizlik uyarısı yapan Başkan Pakize Esen, “Öğrencilerimizin büyük emeklerle hazırlandığı bu sınav süresinde özellikle araç sürücülerimizin sınav süresi içinde korna (klakson)çalmaması konusunda duyarlılık göstermelerini rica ediyoruz. Sınav sürecinde onların dikkatini dağılmaması konusunda azami gayret göstermeliyiz” ifadelerine yer verdi. 
 
YKS sınavı 15 - 16 Haziran'da 3 oturum şeklinde yapılacak. TYT sınavı 15 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 10.15'te, AYT sınavı 16 Haziran Pazar saat 10.15'te ve YDT sınavı 16 Haziran Pazar saat 15.45'te yapılacak.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku