Başkan Özüşen’den Kurban Bayramı Mesajı

Gündem 19 Temmuz 2021 13:35
Videoyu Aç Başkan Özüşen’den Kurban Bayramı Mesajı
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Gençlik Başkanı Fatih Özüşen, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 


Başkan Özüşen mesajında: “Bayramlar, Sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç neşe ve coşkunun buluştuğu, karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unutup kardeşçe kucaklaştıkları,  milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin sevgi ve barışla harmanlandığı çok önemli ve özel günlerdir.


Veren elin, alan elden her zaman üstün tutulduğu dinimizde, paylaşmanın coşkuyla yaşandığı ve ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı Kurban Bayramı mutlaka manevi anlamda gücümüze güç katmaktadır.
 

Bayram günlerinin sevincini; başta aile büyüklerimiz olmak üzere akrabalarımızla, dostlarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle, engelli, muhtaç ve kimsesiz vatandaşlarımızla, huzur evindeki yaşlılarımız ve yetiştirme yurtlarındaki çocuklarımızla birlikte yaşamak, milletimizle buluşma, kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerini oluşturacaktır.
 

Bayramın sadece ülkemizde değil, tüm yeryüzünde barışa, huzura vesile olmasını arzuluyoruz.
 

Başta şehit ailelerimiz ve kahraman gazilerimiz olmak üzere milletimizin ve bütün İslâm âleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR