BAŞKAN ÖNEL SEÇİMİN ARDINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Gündem 29 Temmuz 2021 11:30
Videoyu Aç BAŞKAN ÖNEL SEÇİMİN ARDINDAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİNE BAŞLADI
A
a
S.S Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Bünyamin Önel, yapılan seçim sonrası teşekkür ziyaretlerine başladı.
S.S Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2018-2019-2020 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’nda mevcut başkan Bünyamin Önel yeniden seçilerek güven tazelemişti. Güven tazeleyen Başkan Önel, seçimin hemen ardından çalışmalarına ara vermeden devam ederek, teşekkür ziyaretlerine başladı.
Önel’in ilk durağı Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer oldu. Kendilerini ziyaret eden Önel’e teşekkür eden Başkan Dinçer, yapılan seçimde yeniden başkan seçildiği için Önel’i ayrıca tebrik etti. 
“TEK DERDİMİZ MEZİTLİ VE MERSİN HALKI”
Başkan Önel ise yeni döneme dair planlarına ilişkin Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bilgiler verdi. Önel, “Bizim tek düşüncemiz Mezitli ve Mersin halkı. Kafa yorduğumuz tek şey Mezitli’yi ne kadar geliştirebiliriz, ilçemizi daha ne kadar ileri taşıyabiliriz, burada nasıl istihdam alanları yaratabiliriz bunun derdindeyiz. Bu düşüncelerle projeler üretiyoruz, karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Şimdi bir seçimi daha geride bıraktık ve genel kurul bize desteğini gösterdi. Biz de bu güveni boşa çıkarmamak uğruna canla başla Mezitli’nin kalkınması için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR