BAŞKAN ÖNEL’DEN MHP’Lİ ŞİMŞEK’E TEŞEKKÜR

MHP 21 Şubat 2020 22:11
Videoyu Aç BAŞKAN ÖNEL’DEN MHP’Lİ ŞİMŞEK’E TEŞEKKÜR
A
a

S.S Mezitli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı, Mersin ve Mezitli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Önel, her zaman esnafın yanında olan MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek’e teşekkür etti.

Son dönemlerde nakit sıkıntısı yaşayan Esnaf Kefalet Kooperatifleri’ne ödenek gönderilmesi ile ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda konuşan MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, “Esnaf ve sanatkârlarımız kış aylarında Türkiye’nin birçok yerinde olduğu gibi başta seçim bölgem olan Mersin’de zor durumdadır. Mersin merkez ve tüm ilçelerdeki Esnaf Kefalet Kooperatifleri’nde şu anda nakit sıkıntısı yaşanmaktadır” açıklaması yapmıştı. Bu açıklamanın üzerine esnafın her zaman yanında olan MHP’li Şimşek’e S.S Mezitli Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı, Mersin ve Mezitli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Bünyamin Önel teşekkür etti.
 
ESNAF ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYOR
 
Esnafın son dönemde zor bir dönemden geçtiğine dikkat çeken Başkan Önel, “Esnafımız çoğu zaman siftah yapmadan kepenk kapatmak zorunda kalıyor. Haliyle birikmiş borçlarını ödemekte zorlanıyorlar. Esnafımıza acilen bir can suyu gerekmekte. Bu konuda da sayın MHP Milletvekilimiz Baki Şimşek konuyu TBMM gündemine taşımıştır. Bu durum esnafımız tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Sayın Şimşek’e hem esnafımız hem de şahsım adına teşekkür ediyor, esnafın içinde bulunduğu bu sıkıntılı süreci bu yolla biran önce atlatmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR