Mersin

Başkan Köse’den Anneler Günü mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, annelerin bu kadar kutsandığı bir toplumda hala kadına yönelik şiddetin sürdüğüne işaret ederek, kadının her alanda desteklenmesi gerektiğini söyledi.

Başkan Köse’den Anneler Günü mesajı

10 Mayıs 2019 17:03
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında; kadınların önemine vurgu yaptı.
 
Güçlü toplumların güçlü kadınlarla mümkün olduğuna işaret eden Başkan Köse, annelerin bu kadar kutsandığı bir toplumda hala kadına yönelik şiddetin sürdüğüne işaret eden ederek, “Annelik kutsal ve yüce bir değerdir. Güçlü toplum için kadınlarımız her alanda desteklenmeli. 
 
Annelerin gözyaşının olmadığı bir ülke hepimizin ortak özlemi. Başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım ve evlatlarını vatan toprağına veren şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, kadınlarımızın geleceğe umutla baktığı aydınlık günler diliyorum” dedi.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Zehra Baylan 11 Mayıs 2019 12:14

Ağlarsa anam ağlar kalanı yalan ağlar ana hakkı ôdenmez cennet anaların atanın altında s biz analarımızın kıymetini yaşarken bilmenin a tüm annelerin ve anne adaylarının günü kutlu ols

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku