BAŞKAN KELEŞ, BALIKESİR’DEKİ ÇİRKİN SALDIRIYI KINADI

CHP 11 Aralık 2020 11:41
Videoyu Aç BAŞKAN KELEŞ, BALIKESİR’DEKİ ÇİRKİN SALDIRIYI KINADI
A
a
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, CHP Balıkesir İl Başkanlığına ve İl Başkanına gerçekleştirilen saldırıyı kınadı.
 Balıkesir’de meydana gelen olayda, henüz kimliği açıklanmayan bir şahıs tarafından CHP Balıkesir İl Başkanlığına saldırı düzenlendi. İl Başkanı Serkan Sarı’nın da hedef olduğu saldırı da 2 yönetici yaralandı. 45 dakika süren mücadelenin sonunda saldırgan polis ekiplerine teslim edildi. Olayla ilgili CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, bir açıklama yaparak saldırıyı kınadı. 
“ÜLKEMİZİN HUZURUNU BOZMAK İSTEYENLERE MÜSADE ETMEYECEĞİZ”
 Huzuru bozmak isteyenlere müsaade etmeyeceklerini dile getiren Başkan Keleş, “Balıkesir İl Başkanlığımıza gerçekleştirilen saldırı, Türk siyasetine, Türk demokrasisine gerçekleştirilmiş bir saldırıdır. Balıkesir İl Başkanımız Sn. Serkan Sarı ve il örgütüne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yaralı arkadaşlarımıza da şifalar diliyoruz. Konunun her aşamasının takipçisi olacağız. Ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere müsaade etmeyeceğiz. Bu çirkin saldırı girişimini en ağır şekilde kınıyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR