BAŞKAN KARIŞ’TAN NORMALLEŞME FORMÜLÜ “DERHAL ERKEN SEÇİME GİDİLMELİ”

Gündem 9 Kasım 2021 21:42
Videoyu Aç BAŞKAN KARIŞ’TAN NORMALLEŞME FORMÜLÜ “DERHAL ERKEN SEÇİME GİDİLMELİ”
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, ülkenin normalleşebilmesi için erken seçim yapılması gerektiğini söyledi.
Gelecek Partili Karış, ekonomiye ilişkin açıklamalarda bulunarak önümüzdeki yıl erken seçim olabileceğini söyledi. Başkan Karış yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“ADALETSİZLİK, YOLSUZLUK VE YOKSULLUK”
“Dava yolundan şaşan ve raydan çıkan Adalet ve Kalkınma Partisi, ülkeyi de raydan çıkardı. İnsanlar aç ama iktidar mensupları tok. Tok, açın halinden anlamıyor. Geldiğimiz nokta bunu gösteriyor. İnsanlar işsiz. İktidar mensupları ise torpille, adam kayırmayla bir yere geliyor. Adaletsizlik, yolsuzluk ve yoksulluk ülkenin en temel sorunları oldu.”
“ÖNÜMÜZDEKİ YIL İÇİN SEÇİM SİNYALLERİ VERİLİYOR”
“Bu sorunların kurtuluşu da yapılacak bir erken seçimle ve iktidar değişikliğiyle mümkündür. Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu’nun da işaret ettiği gibi 2022 yılında seçim olma ihtimali yüksek. AKP ve MHP ortaklığının davranış biçimi de bunun sinyallerini veriyor. Biz de bunu bekliyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Milletimize gerçekleri anlatmak için kapı kapı dolaşıyoruz ve kendimizden eminiz. Tecrübeli ve başarılı kadrolarımızla yeniden iktidara talibiz. O nedenle iktidar da artık bir şeyleri görmeli ve milletin isyanına ses vererek sandığa gitmelidir”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR