BAŞKAN KARIŞ BAŞARILAR DİLEDİ

Mersin 7 Ocak 2021 12:39
Videoyu Aç BAŞKAN KARIŞ BAŞARILAR DİLEDİ
A
a
YENİŞEHİR’DE İKİ YENİ İSİM GÖREVE BAŞLADI
Yakın zaman önce İlçe Başkanlık Binasını hizmete alan Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanlığı, Kadın Kolları Başkanlığına ve Gençlik Kolları Başkanlığına yeni isimleri atadı.
 Gelecek Partisi Mersin İl Teşkilatı, şehirdeki ve ilçelerdeki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yenişehir İlçe Teşkilatının, İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Hatice Gümüş, Gençlik Kolları Başkanlığına ise Emincan Küçük atandı. Gümüş ve Küçük, parti rozetlerini Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış’tan düzenlenen törenle aldı. 
BAŞKAN KARIŞ BAŞARILAR DİLEDİ
 Atamalarla ilgili Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, yazılı bir açıklama yaparak, yeni Başkanlara başarılar diledi. Karış, “Yenişehir İlçe’mizde, yeni hizmet binasının açılmasıyla beraber teşkilatlanma çalışmalarımıza hız verdik.  Son olarak yaptığımız çalışmalarla Kadın Kolları Başkanlığına Hatice Gümüş, Gençlik Kolları Başkanlığına ise Emincan Küçük atandı. Başkanlarımıza görevlerinde başarılar diliyor, Geleceğin Türkiye’sini inşa edeceğimiz kutla davamıza sunacakları katkılarından ötürü şimdiden teşekkür ediyorum. Yenişehir’imize ve Mersin’imize hayırlı olsun” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR