BAŞKAN KARIŞ “ANAMUR ESNAFI GELECEK PARTİSİNE SAHİP ÇIKTI

Gündem 14 Nisan 2021 17:18
Videoyu Aç BAŞKAN KARIŞ “ANAMUR ESNAFI GELECEK PARTİSİNE SAHİP ÇIKTI
A
a
GELECEK Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış Anamur’da esnafla bir araya geldi. Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Başkan Karış, Anamur halkı ve esnafı partimizi ve bizleri bağrına bastı. Gösterilen ilgi bizi bir hayli mutlu etti. Gelecek Anamur’un dedi.  
Mersin ve ilçelerinde ziyaretlerini aralıksız sürdüren Gelecek Partisi İl Başkanı Hamit Karış yaptığı açıklamada şunları söyledi: 
Anamur esnafına Gelecek Partisine verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim. Gittiğimiz her bölgede, her yerde büyük ilgi görüyoruz. Anamur esnafı da bizlere sahip çıktı. Güler yüzleriyle bizleri mutlu ettiler. Gelecek Partisi olarak esnafımızın ve her bir bireyimizin Geleceğini üst seviyelere taşımak bizim görevimiz. Onların derdiyle hemhal olup yaralarına merhem sarmak bizim boynumuzun borcudur. Hangi esnafa gitsek yüzlerindeki tebessüm görülmeye değer. Bizlerde verilen bu değerin farkındayız ve var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi. 
“SIKINTILARIN ÇÖZÜMÜ GELECEK PARTİSİNDE”
Esnafın sıkıntıları aynı fakat iktidar çözüm bulamıyor diyen İl Başkanı Karış, “ Esnaf pandemiden dolayı zor süreçten geçiyor. Kimileri siftahsız dükkan kapatıyor. Getirilen yeni kısıtlamalarla sıkıntılar daha da artacak. İktidarın esnafın bu sıkıntılarını çözmesi gerekmekte. Sokağa çıkmayın dükkan açmayın demekle iş bitmiyor. Dükkanın kirası, günlük giderleri, elemanın yevmiyesi derken bayağı bir külfet oluşturuyor. Burada iş iktidara düşüyor. Yasakları getiriyorsan esnafına da sahip çıkmasını bileceksin. Şunu açıkça ifade etmeliyim ki Gelecek Partisi İktidarında esnaf bu sıkıntıların hiç birini yaşamayacak. Genel Başkanımız halktan biri. Onların sorunlarını ve sıkıntılarını iyi biliyor. Bizlerde Genel Başkanımızın yolunda Mersin’e ve Anamur’umuza sahip çıkacağız. Söz veriyorum GELECEK Mersin’in GELECEK Anamur’un olacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR