Başkan Hamit Karış’dan Mevlid Kandili Mesajı

Gündem 17 Ekim 2021 13:18
Videoyu Aç Başkan Hamit Karış’dan Mevlid Kandili Mesajı
A
a
Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış,  Mevlid Kandili dolayisiyla mesaj yayimladi.

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış mesajinda, Mevlid Kandili'ne bir kez daha birlik ve beraberlik duygulari içinde erismenin mutlulugunu yasadiklarini belirtti.

Başkan Hamit Karış,  yayınladığı mesajda, “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’ in dünyayı şereflendirdiği gece olan Mevlid Kandiline bir kez daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz” sözlerine yer verdi. 

Peygamberimizin insanlığa sunduğu değerleri tekrar hatırlamalıyız diyen Karış, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’ in dünyayı şereflendirdiği gece olan Mevlid Kandiline bir kez daha ulaşmanın huzuru ve mutluluğu içerisindeyiz. Kandiller müstesna zaman dilimleridir. Tüm insanlığa örnek olan hayatıyla yolumuzu aydınlatan, rahmet elçimiz Peygamber Efendimiz (S.A.V.)’in doğduğu bu özel gün vesileyle onun insanlığa sunduğu değerleri tekrar hatırlamalıyız. O’nun bütün insanlık için yol gösterici bir rehber olduğunu unutmamalıyız. Bu vesile ile bütün İslam âleminin ve Elazığlı hemşehrilerimin Mevlid-i Nebevi Gecesi’ni tebrik eder, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.” İfadelerine yer verdi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR