Başkan Gültak'ın Eşi Behiye Gültak , şehit ailelerini ziyaret etti

Gündem 2 Ağustos 2020 23:56
Videoyu Aç Başkan Gültak'ın Eşi Behiye Gültak , şehit ailelerini ziyaret etti
A
a

Başkan Gültak'ın Eşi Behiye Gültak , şehit ailelerini ziyaret etti

Akdeniz Belediye Başkanı  M. Mustafa Gültak'ın eşi  Behiye Gültak  vatan savunmasında şehadet makamına erişen şehitlerin ailelerini evlerinde ziyaret etti. 

Sayın Gültak'ın eşi Behiye Gültak Hanımefendi liderliğinde  Akdeniz Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünün iş birliği ile başlatılan  şehit aileleri ile Kurbanını Paylaş Projesi kapsamında kurban eti dağıtımı gerçekleşti.  

Behiye Gültak Hanımefendi, hayırsever insanların yapmış olduğu kurban kesimlerinin şehit ailelerine ulaşmasında köprü vazifesi gördü. Behiye Gültak ve Akdeniz Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından dağıtılan etler 55 şehit hanesine ulaştı. 

Akdeniz Belediyesinin bir diğer hizmeti de Kadın ve Aile Hizmetleri birimine ait manevi rehber tarafından tek tek 55 şehit ailesi ile  görüşülerek manevi destek ve psikolojik destek alabiliyorlar.

Millet olarak her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu kaydeden Behiye Gültak, vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitleri rahmet ve gazileri  ise minnetle andığını ifade etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR