BAŞKAN GÜLER, YIKIM KARARI ALINAN GENÇ OSMAN STADYUMU’NU SORDU

Gündem 11 Mayıs 2021 14:39
Videoyu Aç BAŞKAN GÜLER, YIKIM KARARI ALINAN GENÇ OSMAN STADYUMU’NU SORDU
A
a
Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, Genç Osman Stadyumu’nda yıkım kararının neden alındığını sordu?
Bayburt’ta vaadedilen fakat bitirilemeyen projelere değinen Gelecek Partisi Bayburt İl Başkanı Nazir Güler, “Meşhur Şelalemiz, bir türlü bitirilemeyen Kop tünelimiz, betona gömülen Çoruh nehrimiz, gerçi Çoruh mu kaldı geride? Onun da adını nehirden çaya çevirdiniz.” diyerek sitem etti.
“BAŞI EĞRİ OLANIN SONU DA EĞRİ OLUR”
Başkan Güler açıklamasının devamında, “Şimdi bunlara bir yenisi daha eklendi; AKP Bayburt İl Yönetiminin eseri olan, yapımına 2018 yılında davulla zurnayla başlanan ve 3 yıldır bitirilemeyen Genç Osman Stadyumu’nda yıkım kararı alındı. Başı eğri olanın sonu da eğri olur. Tebrik ediyoruz. Liyakat işte bu, işi ehline vermek bu. 3 bin seyirci kapasitesine sahip olacaktı peki şimdi soruyoruz. Genç Osman Stadyumu’nda yıkım kararı neden alındı, yıkım kararının gerçek sebebi nedir, bu hata ve kusur kimin ve kimlere aittir?” diye sordu.
“GERÇEKLERİ HALKA AÇIKLAYIN”
Ortada bir hatanın olduğunu ve bu hatanın bir de sorumluları olduğunu vurgulayan Başkan Güler, “En kısa sürede bu olayın gerçeklerini halka açıklayın. Zaten az gelen geliri böyle çarçur ederek bu memlekete verdiğiniz zarar yeter” diyerek sözlerini noktaladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR