Mersin

Başkan Erdem’den Kadir Gecesi mesajı

Mersin Kızılay Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Türk Kızılay’ı olarak Ramazan boyunca dayanışmanın, paylaşmanın çoğalmasına katkı sunmak için gayret ettiklerini belirterek, “Bu mübarek gecede; kardeşliğin, hoşgörünün, dayanışmanın çoğalmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

Başkan Erdem’den Kadir Gecesi mesajı

9 Haziran 2018 13:29
-A

+A

Mersin Kızılay Şube Başkanı ve Yardım İyilik Vakfı Huzurevi Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erdem, Kadir Gecesi vesilesiyle yayınladığı mesajında, bu gecenin hayırlara vesile olmasını diledi.
Kadir Gecesi’nin, Kadir Suresi'nde “bin aydan daha hayırlı” olarak belirtildiğini hatırlatan Başkan Erdem, “Ramazan’a ulaşmak bir nimettir. Ramazan, bolluktur, berekettir, dayanışmadır, paylaşmadır. Mübarek ayı geride bırakırken, Kadir Gecesi’ne ulaşmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Türk Kızılay’ı olarak Ramazan boyunca ihtiyaç sahiplerinin yanında olduk. Dayanışmanın, paylaşmanın çoğalmasına katkı sunmak için gayret ettik. Kadir Gecesi’ni idrak ederek, bu mübarek gecenin hayırlara vesile olmasını diliyor, kardeşliğin, hoşgörünün, dayanışmanın çoğalmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

ANKET

Sizce Türkiye'de yeni bir Anayasa'ya ihtiyaç var mı?

  • EVET : 578 Oy (%29)

  • HAYIR : 685 Oy (%34)

  • İLGİLENMİYORUM / FİKRİM YOK : 734 Oy (%37)

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku