Başkan Doğmuş'tan Bakan Elvan'a Tebrik

Gündem 11 Kasım 2020 11:03
Videoyu Aç Başkan Doğmuş'tan Bakan Elvan'a Tebrik
A
a
MERYAD Başkanı Coşkun Doğmuş, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine atanan Lütfi Elvan'ı tebrik etti ve başarılar diledi. Başkan Doğmuş, Bakan Elvan'ın istihdamın ve büyümenin artırılması için önemli kararlara imza atacağına inandıklarını dile getirdi.

Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği (MERYAD) Başkanı Coşkun Doğmuş, tebrik mesajı yayınladı.
Türkiye ekonomisinin özellikle salgın dönemi ile zor süreç yaşadığına işaret eden Başkan Doğmuş, " Ekonomi politikasının esasının, büyüme ve istihdamı artırmaya yönelik olacağını açıklayan Sayın Lütfi Elvan'ın açıkladığı program önemli. Son 2 yılda kurda yaşanan yükseliş ihracatı ve yatırımcıyı olumsuz etkiledi. Salgın döneminde ekonomimiz zor bir sürecin içine girdi. Yaşanan zorlu süreçten hızla çıkmamız için yatırımcılara güven veren ve yapısal reformları içeren kapsamlı bir programa ihtiyaç var. Şimdi güçlü bir ekonomi, güçlü bir Türkiye için hep birlikte azimle çalışmaya devam edeceğiz. Sayın Elvan'ın istihdamın ve büyümenin artırılması için önemli kararlara imza atacağına inanıyoruz.
Bu inançla Hazine ve Maliye Bakanlığına atanan Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi Elvan’ı tebrik ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olsun" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR