Başkan Dilmaç, Kurban Bayramını Kutladı

Gündem 17 Temmuz 2021 17:18
Videoyu Aç Başkan Dilmaç, Kurban Bayramını Kutladı
A
a
Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet Dilmaç, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. 

Başkan Dilmaç mesajında: “Bayramlar, millet olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bizler bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Bugünlerde birbirimize elimizi uzatır, kucaklaşır ve gönül kapılarımızı açarız. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar, eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.
           
Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, bu müstesna bayramımız umuyorum ki; milli birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için canını ortaya koymuş aziz şehitlerimizle, kahraman gazilerimizi ve emanetlerini unutmadığımız, çocuklarımızı ve yaşlılarımızı sevindirdiğimiz, bize verilen nimetleri ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olur.
Ülkemizin içinde bulunduğu durum ortadadır, Sadece kurban bayramında et gören çok sayıda aile, yeteri kadar et yiyemeyen milyonlarca insanı da düşünerek, Bu Bayramda fakirliklerinden veya borçlarından dolayı kurban kesemeyen komşularımızı, tanıdıklarımızı ve yakınlarımızı gözetmek hem İslam’ın hem de Türklüğün şanındandır. Halkımızın bu konuya benden daha çok hassasiyet göstereceğinide biliyorum.  
Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramı’nın Ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini diliyor; başta şehit ailelerimiz ve gazilerimiz olmak üzere tüm İslam âleminin ve vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR