Başkan Demir'den 24 Kasım mesajı

İYi Parti 23 Kasım 2020 14:25
Videoyu Aç Başkan Demir'den 24 Kasım mesajı
A
a
ÖĞRETMENLER EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZDIR

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün "Öğretmenler; yeni nesli sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır…” sözlerinin toplumun şekillenmesinde öğretmenlerin önemini ortaya koyduğuna dikkat çekti. 

İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajın tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.
Öğretmenliğin dünyanın en kutsal mesleklerinden biri olduğuna vurgu yapan Başkan Demir, "İlk emri 'oku' olan bir dinin mensupları olarak öğretmenler en değerli varlıklarımızdır. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk de 'Öğretmenler; yeni nesli sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil sizin eseriniz olacaktır…' sözleri ile toplumun şekillenmesinde öğretmenlerin önemine vurgu yapmıştır. Bu kadar önemli bir görevi yerine getiren öğretmenlerimizin sorunları acilen çözülmelidir. Sözleşmeli öğretmenlik kaldırılmalı, atama bekleyen öğretmenlerimiz bir an önce hayalini kurdukları öğrencilerine kavuşmalıdır.
24 Kasım Öğretmenler Günü'nde tüm öğretmenlerimizin ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in gününü kutluyor, huzur ve sağlık diliyorum. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadele yıllarında ve görevleri başında şehit olan öğretmenler başta olmak üzere ebediyete intikal eden bütün öğretmenleri de rahmet ve minnetle yad ediyorum” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR