BAŞKAN DEMİR: İYİ GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE İNŞA EDELİM

Gündem 11 Ekim 2021 17:32
Videoyu Aç BAŞKAN DEMİR: İYİ GELECEĞİMİZİ BİRLİKTE İNŞA EDELİM
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, üye faaliyetlerinin aralıksız sürdüğünü belirterek, “İYİ Parti, üye sayısı artış oranında Türkiye birincidir” dedi.
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, partisinin üye kaydı çalışmalarını değerlendirdi. 
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Edirne’de üye kayıt çalışmalarının teşkilatlar tarafından başarılı bir şekilde sürdürüldüğüne dikkat çekerek, “Edirne’de ilçelerde, köylerde, mahallelerde, çarşıda pazarda üye kaydı yapıyoruz. İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı Üye Faaliyetleri Komisyonu olarak çalışmalarımız devam ediyor. İYİ Parti, ülke yönetimine talip. Milletimizin; her geçen gün artan desteği ve üye sayısı artışı ile şu anda Türkiye'nin birinci partisidir. Partimize teveccüh göstererek üyelik işlemleri gerçekleşenlerin, ilgisi ve söylemleri bizi ziyadesiyle memnun etmektedir. Yeni üyelerimizin rozetlerini takdim ediyoruz. Edirne’de İYİ’ler artmaya devam ediyor. İYİ Parti Edirne İl Başkanlığı yöneticilerimize ve üyelerimize katkılarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.
‘İYİ geleceğimizi birlikte inşa edelim’ diyen Başkan Demir, “Aramıza yeni katılan üyelerimizin İYİ Parti’ye ve davamıza katkılarının çok kıymetli olacağından eminim. Hayatlarında ilk defa bir siyasi partiye üye olan güzel yürekli insanlarımız. Bizlere uğur getirsinler inşallah. Bizlere güç kattınız.
Hayırlı olsun. Cesurlar Hareketine katılan yol arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum.
Kıymetli Edirneliler; Sizleri Türkiye için Milletimiz için tanış olmaya, sohbet etmeye, üye olmaya İl Başkanlığımıza bekliyoruz” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR