Başkan Demir, “Provakasyonlarla Bizi Yıldıramazlar”

İYİ Parti 24 Mayıs 2021 08:18
Videoyu Aç Başkan Demir, “Provakasyonlarla Bizi Yıldıramazlar”
A
a
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Rize’ye giderek esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde Rizeli esnafların söylemlerini anlatan başkan Demir, “İkizdere ve Çayeli’nde yaptığım ziyaretlerde esnaf hemşerilerimizin çok üzgün olduğunu birebir görerek şahit oldum” dedi.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Rize’deki ziyaretinde ortaya çıkan görüntülerin üzücü olduğunu belirterek tepki gösterdi. Rize’ye bulunan başkan Demir, İkizdere ve Çayeli ilçelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Temasları hakkında konuşan Başkan Demir, bölgede bulunan esnafların bu provakatif olay nedeni ile üzgün olduklarını ve olayın tüm Rize halkına maledilmemesini istediklerini söylediler. 
MEDYAYA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER ÜÇ BEŞ PROVAKASYONUN İŞİ
Rizelilerin misafirperver olduklarını belirten başkan Demir, “İkizdere ve Çayeli’nde yaptığım ziyaretlerde esnaf hemşerilerimizin çok üzgün olduğunu birebir görerek şahit oldum. Akp’de istifaların başladığını ve bu yapılan ahlak dışı saldırının hesabını sandıkta soracaklarını ifade ettiler. Medyaya yansıyan görüntüler üç beş provakasyoncunun işi olduğunu, gerçek Rizelilerin misafirperver olduğunu, hele hele kadına karşı çok saygılı olduğunu belirttiler. Bu provokatör had bilmezler şayet Rize’de doğduysa Rizelinin böyle bir terbiyesi ve anlayışı yoktur. Nerden öğrendiyseler def olup oraya gitsinler. Bizi kimse böyle yanlışlarla  lanse etmesin” şeklinde konuştuklarını ifade etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR